Obudowa Genesis Titan 800 Midi Tower z oknem 4xLED GREEN

  • Symbol: Z24915
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 196,90 zł
Zapytaj sprzedawcę
OBUDOWA TITAN 800

Zrobić pojemną, funkcjonalną, wytrzymałą i dobrze prezentującą się obudowę, która gwarantuje efektywne chłodzenie - to dopiero sztuka! Postanowiliśmy podjąć się tego wyzwania, a Titan 800 jest najlepszym przykładem na to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

PRAWDZIWIE GAMINGOWA BUDA

Już na samym starcie gracze dostają w zestawie z obudową cztery wentylatory: dwa zamontowane na przodzie, jeden z tyłu i jeden na górze. W każdym z wentylatorów znajdują się 33 diody, a generowane przez nie podświetlenie nadaje Titan 800 niesamowitego wyglądu. Jakby tego było mało, obudowę można kupić z wentylatorami w jednym z trzech wariantów kolorystycznych: czerwonym, niebieskim i zielonym.

CIESZY OCZY

Szkoda zamknąć tak dobrze wyglądające wentylatory w całkowicie nieprzejrzystej obudowie. Na szczęście Titan 800 to przemyślana konstrukcja, dlatego przedni panel urządzenia wykonano z akrylu, dzięki czemu gracz będzie mógł podziwiać niezwykłe efekty świetlne.

OBSERWUJ, JAK PRACUJE RAKIETA

Nie ukrywajmy: gracz kupuje podzespoły w równym stopniu, by cieszyć się płynną rozgrywką, jak i by móc w każdej chwili nacieszyć oczy swoim gamingowym zestawem. Znając graczy, doskonale wiedzieliśmy, że wyposażenie Titan 800 w panel boczny z oknem, jest strzałem w dziesiątkę! Dodatkowo, żeby całego efektu nie psuły kable, za płytą główną znajdują się specjalne wyżłobienia, znacznie ułatwiające zarządzanie okablowaniem.

BUDUJĄC GAMINGOWĄ BESTIĘ

A jak wygląda sprawa z pojemnością Titan 800? Obudowa z całą pewnością daje radę, bo w środku gracz może zamontować mocną kartę graficzną o długości do 380 mm czy radiator o wysokości do 161 mm. Ponieważ podzespoły źle znoszą kontakt z kurzem, w obudowie znajdują się również umieszczone na górze i dole filtry przeciwkurzowe.

DŁUŻSZE ŻYCIE PODZESPOŁÓW

Zasilacz potrafi wygenerować spore ilości ciepłego powietrza. Stąd decyzja o zaprojektowaniu obudowy komory zasilacza w Titan 800 tak, by poprawić przepływ powietrza. W ten sposób ciepło szybko znajdzie się poza obudową, a to z kolei przełozy się na żywotność innych podzespołów.
Cechy produktu
Materiał
ABS, Stal
Zasilacz
ATX
Wysokość
470mm
Podświetlenie
Tak
Gniazdo rozszerzeń
Tak
Kolor
Czarny
Liczba zainstalowanych wentylatorów
4
Zainstalowane wentylatory
4x120mm
Maksymalna liczba wentylatorów
4
Liczba gniazd rozszerzeń
7
Położenie zasilacza
Dół
Standard płyty głównej
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Typ obudowy
Midi Tower
Długość
470mm
Szerokość
223mm
Akcesoria w zestawie
Instrukcja montażu, Zestaw elementów montażowych
Waga
4kg
Złącza na przednim panelu
2x Jack, 2x USB 2.0, 2x USB 3.0
Zabezpieczenia
Filtry przeciwkurzowe
Maksymalna długość karty graficznej GPU
380mm
Maksymalna długość zasilacza
200mm
Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
161mm
Możliwości montażu wentylatorów
Góra 1x 120 mm, Przód 2x 120mm, Tył 1x 120 mm
Ilość trybów podświetlenia
1
Kolor podświetlenia
Zielony
Elementy podświetlane
Wentylator
Maksymalna liczba kieszeni 2.5"
2
Maksymalna liczba kieszeni 3.5"
2
Maksymalna liczba kieszeni 5.25"
1
Rodzaj panelu bocznego
Akryl, Stal
Rodzaj panelu frontowego
Akryl
Komora zasilacza
Tak
Możliwość instalacji chłodzenia wodnego
Tak

0 Komentarzy

Obudowa Genesis Titan 800 Midi Tower z oknem 4xLED GREEN Obudowa Genesis Titan 800 Midi Tower z oknem 4xLED GREEN Obudowa Genesis Titan 800 Midi Tower z oknem 4xLED GREEN Obudowa Genesis Titan 800 Midi Tower z oknem 4xLED GREEN Obudowa Genesis Titan 800 Midi Tower z oknem 4xLED GREEN Obudowa Genesis Titan 800 Midi Tower z oknem 4xLED GREEN
Tak Anuluj