INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER Twin X2 — wysoka wydajność w rozsądnej cenie

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 40 z dopiskiem SUPER zdążyły już wygodnie rozgościć się na sklepowych półkach w wielu sklepach z elektroniką. Co więcej, niektóre modele doczekały się solidnych obniżek. Dobrym przykładem jest RTX 4070 SUPER Twin X2 od INNO3D.

INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER Twin X2 to karta graficzna przeznaczona dla graczy, którzy wymagają wysokiej wydajności, ale nie potrzebują ekstrawaganckiego systemu chłodzenia. Pod względem wizualnym całość wyróżnia się skromnym, choć w zupełności wystarczającym dwuslotowym chłodzeniem z dwoma wentylatorami o średnicy 88 mm i gustowną płytką usztywniającą laminat.

 

 

Układ ma 250 mm długości, co oznacza, że zmieści się nawet do obudów typu Mini-ITX. Na wyposażeniu karty znajduje się również standardowy zestaw gniazd wideo w postaci pojedynczego złącza HDMI 2.1a i trzech gniazd DisplayPort 1.4a. Produkt powinien przypaść do gustu zwłaszcza tym konsumentom, którzy preferują stonowany design i stronią od systemów podświetlenia LED RGB.

 

 

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną omawianej karty, INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER Twin X2 bazuje na rdzeniu AD104 i posiada 7168 jednostek CUDA na pokładzie. Układ pracuje ze standardowymi taktowaniami do 2475 MHz w trybie Boost. Na pokładzie jest także 12 GB pamięci GDDR6X (192-bit) o szybkości 21 Gbps. Grafika wyróżnia się również m.in. obsługą technologii DLSS 3.

 

Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER Twin X2 jest dostępna w wielu sklepach z elektroniką w cenie od 2759 zł.

 

Specyfikacja karty graficznej dostępna jest TUTAJ.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]