TS4Witaj_W_Pracy.jpg

THE SIMS 4: WITAJ W PRACY

Seria: The Sims

The Sims 4: Witaj w Pracy to pierwsze duże rozszerzenie do czwartej odsłony gier o życiu popularnych Simów. Autorzy ze studia Maxis skupili się na rozszerzeniu trzech ścieżek kariery: lekarskiej, policyjnej i naukowej. Teraz możemy śledzić działania naszych Simów w pracy, a także wydawać im polecenia w miejscu odbywania zawodu. Działań, których możemy się podjąć, jest sporo: jako lekarz możemy leczyć ludzi w stylu Theme Hospital, czy odbierać porody, jako policjant możemy prowadzić śledztwa, czy przesłuchiwać przestępców, a jako naukowiec możemy odkrywać nowe przedmioty. Inną dodatkową opcją jest tworzenie własnych sklepów, w których tak jak w poprzednich częściach możemy sprzedać niemal wszystko, co tylko dusza zapragnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by sprzedawać obrazy i sedesy w jednym lokalu. Innym dodatkiem The Sims 4: Witaj w Pracy jest wprowadzenie rasy kosmitów, którzy posiadają unikalne cechy i umiejętności.

Wasza ocena
9
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PC

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Studio:
Wersja językowa:
Polski (napisy)
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Środa, 22 kwietnia 2015
awatar
chinemantis
  22-04-2015 14:34
Premiera podstawy The Sims 4 wywołała we mnie, jak i w wielu innych (krypto) fanach serii duże rozczarowanie. Witaj w Pracy to pierwszy duży dodatek do czwartej odsłony The Sims. Czy warto marnować na niego swój czas, pieniądze i przestrzeń dyskową?

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.