Słuchawki gamingowe INZONE – nowość od Sony - Wrażenia

00
TommyLee

Firma Sony zaprezentowała niedawno całkiem nową linię swoich produktów – mowa tutaj o serii INZONE, która została w całości przeznaczona graczom. Należą do niej między innymi monitory z częstotliwością odświeżania obrazu na poziomie 144 Hz i niezwykle wysokim kontrastem. INZONE to również nowe słuchawki gamingowe Sony, a konkretniej trzy modele mogące naprawdę zauważalnie podnieść komfort użytkownika w trakcie gry  (wpis sponsorowany)

INZONE, czyli słuchawki gamingowe dla najbardziej wymagających

Projektując słuchawki gamingowe INZONE, Sony bez wątpienia mieli na uwadze najwyższe możliwe wymagania graczy – zarówno tych amatorskich, jak i profesjonalnych. Wszystkie modele z tej serii są wyposażone w autorską technologię dźwięku przestrzennego 360 do gier, która znacznie ułatwia precyzyjne określenie pozycji przeciwnika.

Każda para została też dokładnie przemyślana pod kątem konstrukcji. Nowe słuchawki gamingowe od Sony mają wygodny szeroki pałąk, co sprawia, że ich ciężar równomiernie rozkłada się na powierzchni głowy. Z kolei nauszniki dokładnie zakrywają całe uszy, zapewniając dźwiękoszczelność, przy czym poziom nacisku został zredukowany do minimum. Dzięki temu nawet wielogodzinne użytkowanie słuchawek INZONE nie sprawia dyskomfortu. Co więcej, wszystkie modele mają ciekawe rozwiązania ułatwiające korzystanie z czatów głosowych podczas gry:

· by uruchomić mikrofon, wystarczy go opuścić i zbliżyć do ust, z kolei uniesienie w stronę pałąka automatycznie wyłącza mikrofon,

· jednokierunkowa charakterystyka mikrofonu zapewnia najwyższą czystość głosu nawet podczas bardzo dynamicznych momentów rozgrywki – jego czułość to 92 dB/mW.

A czym różnią się poszczególne słuchawki gamingowe Sony z serii INZONE?

· Słuchawki gamingowe Sony INZONE H3

Słuchawki gamingowe Sony INZONE H3 to jedyny model działający tylko z przewodem. Są przy tym najtańszą ze wszystkich opcji, będą zatem idealnym rozwiązaniem dla osób mających mniejszy budżet – szczególnie że posiadają wszystkie opisane wyżej zalety.

· Słuchawki bezprzewodowe gamingowe Sony INZONE H7

Model H7 to pierwsze gamingowe słuchawki bezprzewodowe z serii INZONE. Wytrzymują do 40 godzin pracy na pełnej baterii, przy czym wystarczy zaledwie 10 minut ładowania, by działały kolejne 60 minut bez kabla. Można też swobodnie używać słuchawek podczas ładowania, w zestawie znajduje się bowiem długi przewód USB. Niezwykle ciekawa jest możliwość korzystania jednocześnie z połączenia 2,4 GHz i Bluetooth. Pozwala to np. na równoczesne granie w grę na komputerze i odebranie telefonu bez konieczności zdejmowania słuchawek. Co więcej, łączność w paśmie 2,4 GHz dba o bieżące zmniejszanie ewentualnych opóźnień dźwięku.

Słuchawki gamingowe INZONE H7 są dodatkowo wyposażone w przycisk do regulacji balansu między ścieżką dźwiękową gry a czatem głosowym.

· Słuchawki dla graczy Sony INZONE H9

Słuchawki gamingowe Sony INZONE H9 również działają w trybie bezprzewodowym. Poza tym, że są wyposażone we wszystkie wcześniej opisane funkcje, to zostały wzbogacone o tryb dźwięków otoczenia. Umożliwia on przełączenie się jednym przyciskiem między redukcją hałasu a dźwiękami z zewnątrz. Ta pierwsza opcja skupia uwagę gracza na grze, blokując docieranie do niego wszelkich rozpraszaczy, takich jak np. szum wentylatorów komputerowych. Z kolei tryb dźwięków otoczenia sprawia, że użytkownik dokładnie słyszy, co dzieje się dookoła niego, może zatem swobodnie prowadzić rozmowę z osobą, która weszła do pokoju, bez konieczności zdejmowania słuchawek i przerywania rozgrywki.

O autorze
TommyLeeTommyLee
1582 0

0 Komentarzy