Top 5 gier na upały - Felieton

31
Parsec

Żar leje się z nieba, pocisz się i siedzisz przy komputerze? Zrób z tego jakiś pożytek i zagraj w coś, co ochłodzi twą duszę. Oto TOP 5 gier na niezwykle saharyjską pogodę.

 

Antarctic Adventure

 

Antarktyczne przygody pingiwnka z NES, a właściwie to z Pegasusa śniły mi się godzinami w moim dziecięcym życiu. Przygoda ptaka wydawała mi się dramatem, w którym nienawidziłem tych głupich fok, które zawsze mi przeszkadzały. Przynajmniej było ziiimno.

 

 

The Elder Scrolls V: Skyrim

 

Ach, nie ma jak przebieżka po górach w Skyrim, prawda? Temperatura jest niska, a gęsty śnieg nieraz pozwoli nam odetchnąć od upału prawdziwego świata. Tylko pamiętajcie, by Skyrim nie rozgrzał za mocno waszego komputera w szczególności przy modach wzmacniających poczucie chłodu.

 

 

Croc

 

Przygody krokodyla Croca na stałe wpisały się w mą pamięć głównie dzięki chłodnemu klimatowi śnieżnych etapów. Pingwiny mocno utrudniały pracę, a wylądowanie w wizja wylądowania w zimnej wodzie zmuszała do podjęcia dobrych decyzji. W wypadku upałów jestem pewien, że specjalnie lądowałbym w mroźnym płynie.

 

 

Planetside 2

 

Przygody na Sajd Planecie są ogólnie średnio chłodne, ale przebywanie na Esamirze podczas upałów potrafi być znaczącą pomocą w ogarnięciu temperatury w realnym świecie. Postarajcie się tylko unikać walki i znaleźć swoją własną samotnie gdzieś pośród lodowatej tundry.

 

 

Kholat

 

Rozwiązywanie zagadki w surowej rosyjskiej zimie to z pewnością ekstremalne podjęcie kroków do growego ochłodzenia. Prócz optymalnej śnieżnej pogody, na nasze samopoczucie wpłynie też mrożący krew w żyłach strach przed niebezpieczeństwem. Polecam na upały powyżej 35 stopni Celsjusza.

 

 

Ja tam wolę się schłodzić zimnym piwkiem (bezalkoholowym). Jakie są wasze pomysły na chłodzenie się w gorącym lecie?

 

 

O autorze
ParsecParsec
332 1
Miłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.

3 Komentarze

awatar
midi112 (gość) 8 lat temu

Guns of Icarus Online ma jedną zimową mapkę, która naprawdę oddaje klimat północnych gór :D

1 Odpowiedz
awatar
asd (gość) 8 lat temu

Piwo bezalkoholowe? -.--------

0 Odpowiedz
Parsec 8 lat temu

Nie można dawać niepełnoletnim złych wzorców ;>

0 Odpowiedz

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]