Need For Speed The Run PS3 (gra używana)

  • Symbol: G_Z01437
  • Gra używana
Dostępność Brak produktu
Cena 49,00 zł
Zapytaj sprzedawcę
Nie nastawiaj się na oglądanie krajobrazów, wkroczysz bowiem do świata nielegalnych wyścigów o dużą stawkę. Będzie gorąco, nie tylko z powodu policji na ogonie. W Need for Speed The Run granice są po to, by przejeżdżać je na pełnym gazie, a zatłoczone miasta, oblodzone górskie zakręty i wąskie drogi w kanionach to nie ograniczenia, a dodatkowe atrakcje. Gra oszałamia grafiką, samochody trzymają się drogi jak przyklejone, a całość okraszona jest wciągającą fabułą. Wybierz jedno z superaut, usiądź w fotelu i nie zdejmuj nogi z gazu od startu na moście Golden Gate aż po metę przy Empire State Building!

Need for Speed The Run stworzono z użyciem dysponującego ogromnym potencjałem silnika Frostbite™ 2, któremu gra zawdzięcza spektakularną grafikę i model jazdy samochodów. Gracz zostanie wplątany w intrygę, która rzuci go w wir wydarzeń w świecie bez ograniczeń prędkości, zasad ani przyjaciół. Fani rywalizacji sieciowej będą mieli do dyspozycji ulepszoną wersję funkcji Autolog, umożliwiającej nieustanną kontrolę nad rozwojem swojej kariery i statystykami.
Cechy produktu
Gatunek gry
Wyścigi i Rajdy
Wymagania wiekowe - PEGI
12
Data premiery
2011-11-18 00:00:00
Wersja językowa
Angielska

0 Komentarzy

Need For Speed The Run PS3 (gra używana) Need For Speed The Run PS3 (gra używana) Need For Speed The Run PS3 (gra używana)
Tak Anuluj