Gry na 3DS

3 produktyw kategorii 3ds
Sortuj wg:
Widok:
Strona: / 1

 • POKEMON SILVER 3DS

  POKEMON SILVER 3DS

  UWAGA! W opakowaniu znajduje się wyłącznie kod do pobrania gry. Pierwotnie wydana na konsolę, gra Pokémon Silver Version poszerzyła jeszcze bardziej uniwersum Pokémon, dodając 100 nowych Pokémonów, przedmioty, jajka, oraz wydarzenia w czasie rzeczywistym dzięki wewnętrznemu zegarowi. Teraz zyskasz nową możliwość wymiany i walki Pokémonów wykorzystując lokalną sieć bezprzewodową na rodzinie konsol Nintendo 3DS! Dziesiątki Pokémonów dołączają do walki, w tym legendarne trio Raikou, Entei i Suicune. Pokémon Silver Version wprowadza również nowe typy Pokémonów uważaj na typy Stalowy oraz Mroczny podczas podróży. Na początku swojej ekspedycji, będziesz mieć możliwość wybrania jednego z 3 startowych Pokémonów: Chikority, Cyndaquila lub Totodile’a. Następne przygotuj się do częstych walk z twoim rywalem, gdy podróżujecie przez niesamowity region Johto. W grze Pokémon Silver Version znajdziesz Pokémony, które nie są dostępne w edycji Gold, więc znajdź innego Trenera i wymieniajcie się! - Doświadcz klasycznej rozgrywki znanej z gry Pokémon Silver Version! - Odkryj innowacje, które pojawiły się po raz pierwszy w grze Pokémon Silver Version. - Walcz i wymieniajsię ze znajomymi wykorzystując lokalną sieć bezprzewodową. - Złap wszystkie 100 Pokémonów z regionu Johto wymieniając się ze znajomymi, którzy posiadają grę Pokémon Gold Version! Gra jest grywalna jedynie w 2D. Konsola Wirtualna Ta klasyczna gra to część usługi Konsoli Wirtualnej, która dostarcza ci wspaniałych gier stworzonych na takie konsole jak NES™, Super NES™ oraz Game Boy™ Advance.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  RPG
  Wymagania wiekowe - PEGI
  12
  Data premiery
  2017-09-22 00:00:00
  Wersja językowa
  Angielska
  49,00 zł
  Produkt niedostępny
 • POKEMON GOLD 3DS

  POKEMON GOLD 3DS

  UWAGA! W opakowaniu znajduje się wyłącznie kod do pobrania gry. Pierwotnie wydana na konsolę, gra Pokémon Gold Version poszerzyła jeszcze bardziej uniwersum Pokémon, dodając 100 nowych Pokémonów, przedmioty, jajka, oraz wydarzenia w czasie rzeczywistym dzięki wewnętrznemu zegarowi. Teraz zyskasz nową możliwość wymiany i walki Pokémonów wykorzystując lokalną sieć bezprzewodową na rodzinie konsol Nintendo 3DS! Dziesiątki Pokémonów dołączają do walki, w tym legendarne trio Raikou, Entei i Suicune. Pokémon Gold Version wprowadza również nowe typy Pokémonów uważaj na typy Stalowy oraz Mroczny podczas podróży. Na początku swojej ekspedycji, będziesz mieć możliwość wybrania jednego z 3 startowych Pokémonów: Chikority, Cyndaquila lub Totodile’a. Następne przygotuj się do częstych walk z twoim rywalem, gdy podróżujecie przez niesamowity region Johto. W grze Pokémon Gold Version znajdziesz Pokémony, które nie są dostępne w edycji Silver, więc znajdź innego Trenera i wymieniajcie się! - Doświadcz klasycznej rozgrywki znanej z gry Pokémon Gold Version! - Odkryj innowacje, które pojawiły się po raz pierwszy w grze Pokémon Gold Version. - Walcz i wymieniajsię ze znajomymi wykorzystując lokalną sieć bezprzewodową. - Złap wszystkie 100 Pokémonów z regionu Johto wymieniając się ze znajomymi, którzy posiadają grę Pokémon Silver Version! Gra jest grywalna jedynie w 2D. Konsola Wirtualna Ta klasyczna gra to część usługi Konsoli Wirtualnej, która dostarcza ci wspaniałych gier stworzonych na takie konsole jak NES™, Super NES™ oraz Game Boy™ Advance.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  RPG
  Wymagania wiekowe - PEGI
  12
  Data premiery
  2017-09-22 00:00:00
  Wersja językowa
  Angielska
  49,00 zł
  Produkt niedostępny
 • POKEMON ULTRA MOON STEELBOOK EDITION 3DS

  POKEMON ULTRA MOON STEELBOOK EDITION 3DS

  Edycja Steelbook Edition gry Pokemon Ultra Moon zawiera: - Grę Pokemon Ultra Moon - Steelbook z motywem z gry Nowy promień światła zabłyśnie nad regionem Alola! Wciel się w Trenera Pokémonów i odkryj nowe opowieści oraz rozwikłaj tajemnicę skrytą za dwiema formami przypominającymi Legendarne Pokémony. Z nowymi uzupełnieniami historii i opcjami, to wszystko razem pozwala uwzględnić słowo „Ultra” w tytułach Pokémon Ultra Sun oraz Pokémon Ultra Moon! Nowa przygoda właśnie się rozpoczyna! Nowe formy Pokémonów zostały odkryte w regionie Alola w grach Pokémon Ultra Sun oraz Pokémon Ultra Moon! Te formy przypominają legendarne Pokémony Solgaleo, Lunala i Necrozma, po raz pierwszy ujawnione w grach Pokémon Sun i Pokémon Moon. Wyrusz w epicką podróż, starając się rozwiązać tajemnicę skrytą za tym fascynującymi Pokémonami! W tej poszerzonej przygodzie przygotuj się na dokładniejsze odkrywanie regionu Alola, złap więcej niesamowitych Pokémonów, i walcz z jeszcze bardziej wymagającymi rywalami w grach Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon!

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  RPG
  Wymagania wiekowe - PEGI
  7
  Data premiery
  2017-11-17 00:00:00
  Wersja językowa
  Angielska
  169,00 zł
  Produkt niedostępny
Strona: / 1
Tak Anuluj