halo.jpg

HALO: COMBAT EVOLVED

Seria: Halo

Halo: Combat Evolved jest futurystyczną grą akcji wyprodukowaną przez studio Bungie, w której jako zmodyfikowany genetycznie żołnierz Master Chief powstrzymujemy najazd obcej rasy. Combat Evolved stanowi pierwszą część utytułowanej serii strzelanin pierwszoosobowych.

Fabuła: Akcja Halo jest osadzona w XXVI wieku, kiedy ludzkość, podróżując z prędkością światła, zaczęła kolonizację innych planet. Kluczową rolę odgrywa wśród nich Reach, stanowiące bazę militarną i naukową ciało niebieskie, w którym odbywa się produkcja genetycznie zmodyfikowanych superżołnierzy. Jednym z nich jest Master Chief, który staje się głównym bohaterem gry. Atak obcej rasy Covenant powoduje zniszczenie kolonii na Reach, ale zarazem buduje ruch oporu zorganizowany wokół Master Chiefa.

Rozgrywka: Halo: Combat Evolved jest pierwszoosobową strzelaniną, w której walczymy z obcą rasą na szerokim i zróżnicowanym obszarze. Master Chief posiada pancerz, który zmniejsza zadawane przez obce rasy obrażenia i regeneruje się podczas odpoczynku. W trakcie walk, w których w grę wchodzi użycie takich broni jak automatyczna i laserowa, możemy zasiąść za sterami pojazdów obserwowanych w perspektywie trzeciej osoby. Gra używa nowoczesnego silnika graficznego.

Wasza ocena
brak
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na XBOX

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wersja językowa:
Angielski
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Piątek, 27 lutego 2015
awatar
Artur "Laska Gaming" Loska
  27-02-2015 14:00

Pamiętacie poprzednią tego typu akcję gdy użytkownicy Twitch'a grali w pokemony? Teraz przyszedł czas na bardziej skomplikowane zadanie.

Poniedziałek, 22 grudnia 2014
Wtorek, 29 lipca 2014
awatar
JohnSnake
  29-07-2014 18:39

Leciwe już Halo: Combat Evolved wciąż cieszy się sporą popularnością. Jej kolejnym przejawem jest zainteresowanie ze strony speedrunnerów, którzy rywalizują ze sobą o to, kto szybciej przejdzie tę grę. Nowy rekord jest lepszy od poprzedniego o dobrą minutę.

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.