Halo: Combat Evolved ukończone w 97 minut - speedrunner pobił nowy rekord

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Halo: Combat Evolved ukończone w 97 minut - speedrunner pobił nowy rekord - gamedot.pl

Od premiery Halo: Combat Evolved minęło ponad 10 lat, a gra od Bungie wciąż cieszy się popularnością. Produkcję tę wziął tym razem na ruszt streamer o nicku goatrope.

 

 

Goatrope ustanowił nowy rekord w przechodzeniu pierwszego Halo - teraz wynosi on dokładnie 97 minut (1:36:40). Cały materiał możecie obejrzeć na jego profili Twitch. Poprzednio osiągnięcie to należało do HaloRuns, lecz goatrope poprawił ten wynik o minutę.

 

 

Dla osób bardziej zainteresowanych tematem wynik ten może się okazać mało imponujący - w końcu dużo bardziej rozbudowanyFallout 3 został ukończony w 24 minuty, a dużo nowsze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w 4 minuty.

 

 

Na korzyść długości Combat Evolved działają linearne mapy, które nie pozwalają na zbytnią dowolność. Normalne przejście Halo zajmuje do 10 godzin, ale np. gry z seri Fallout są tytułami nawet na setki godzin rozgrywki.

 

 

Pomijając tę kwestię, fani Halo mogą zechcieć powrócić do Combat Evolved już 11 listopada tego roku, kiedy to Master Chief Collection zawita na XONE.

 

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Far Cry New Dawn PL PS4

Far Cry New Dawn PL PS4

Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej ludzie powoli otrząsają się z chaosu i zastają dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji łączą się...

79,90Do sklepu

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl