Znamy datę premiery konsolowej wersji Shadow Warriora!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Znamy datę premiery konsolowej wersji Shadow Warriora! - gamedot.pl

Znane ze stricte pecetowych gier studio Flying Wild Hog z Warszawy postanowiło wkroczyć na rynek gier konsolowych. Ich debiutanckim projektem będzie popularny Shadow Warrior.

 

 

O orientacyjnej dacie premiery Shadow Warriora już wspominaliśmy, ale teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie. Gra pojawi się na PS4 i XONE juz 26 września tego roku.

 

 

Wydawca (Devolver Digital) zadbał o to, by w cenie $40 znalazła się unikatowa zawartość. Oprócz tego, co znamy z wersji na PC, do gry zawita zupełnie nowa kampania, nowe bronie i tryb areny (swoją drogą, dziwne że nie pojawił się on już wcześniejna blaszakach).

 

 

 

 

Źródło: destructoid.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Watch Dogs Legion PS4

Watch Dogs Legion PS4

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

229,00Do sklepu

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl