Remake Halo 3: ODST za darmo dla posiadaczy The Master Chief Collection

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Remake Halo 3: ODST za darmo dla posiadaczy The Master Chief Collection - gamedot.pl

Ekipa 343 Industries postanowiła przeprosić wszystkich, którzy zakupili Halo: The Master Chief Collection i dać im zupełnie za darmo remake (60 fps, 1080p) Halo 3: ODST na XOne. Gra pojawi się na serwerach jednak dopiero wiosną 2015 roku.

 

Czemu takie przeprosiny były konieczne? Ponieważ od samego startu The Master Chief Collection miało potężne problemy z matchmakingiem, a jak wiadomo – wielu fanów kupuje gry z serii Halo tylko dla trybu sieciowego. Jeżeli zatem nacięliście się na ten tytuł i między 11, a 19 grudnia logowaliście się do Xbox Live to niebawem dostaniecie za darmo kolejną część serii.

 

 

A gdyby dalej było wam mało to Microsoft dorzuci jeszcze każdemu miesiąc Xbox Live Gold. I właśnie tak powinno się to robić! Szkoda tylko, że na PS4 – w podobnej sytuacji - osoby kupujące Drivecluba nic nie dostały…

 

 

źródło: ign

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]