Twitch gra w Halo. Efekt jest rozbrajający

Artur "Laska Gaming" Loska - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Twitch gra w Halo. Efekt jest rozbrajający - gamedot.pl

Gdy kilka tysięcy graczy próbowało grać w Pokemony miało to jakiś sens. Gra opiera się na prostych komendach więc po dość długim czasie udało się przejść produkcję (16 dni bez przerwy). Teraz przyszła pora na cos bardziej skomplikowanego. Od kilkunastu godzin gracze próbują zrobić cokolwiek w grze Halo: Combat Evolved. W grze panuje totalny chaos ponieważ kilka setek graczy może użyć 16 komend praktycznie w jednym momencie.

 

Cały stream jest wypełniony celowaniem w niego, strzelaniem w kamienie oraz błądzeniem bez celu przez co pokonanie głupiego mostu staje się prawie niemożliwe. Całość, choć sprawia wrażenie totalnego chaosu śmieszy i jest ciekawym eksperymentem społecznym. Całą akcję możecie zobacyzć na oficjalnym streamie.

 

źródło: Kotaku.com

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III PC

Desperados III PC

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

149,90Do sklepu

0 Komentarzy

Artur "Laska Gaming" LoskaArtur "Laska Gaming" Loska

Od zawsze i na zawsze w związku z pecetem. Wskazuje i kilka od wielu lat doceniając każdą nutę wydobywającą się z cyfrowego świata. Youtuber pasjonujący się sceną indie, uwielbiający długie wieczory z dobrym piwem i jeszcze lepszą grą na ekranie.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl