Kategoria
Cena
-
Producent

Podkładki pod mysz

10 produktóww kategorii podkładki pod mysz
Sortuj wg:
Widok:
Strona: / 1

 • Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Maxi

  Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Maxi

  WYSOKA PRECYZJA ŚLEDZENIA RUCHÓW MYSZY Wierzchnia warstwa podkładki pod mysz Natec Genesis M12 wykonana jest z tkaniny, która zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy, oraz redukuje tarcia myszki o powierzchnię NISKI PROFIL Niski profil zwiększa walory użytkowe i daje poczucie większego komfortu. WODOODPORNA POWŁOKA Specjalna impregnacja sprawia, iż ciecz utrzymuje się na powierzchni podkładki, uniemożliwiając wchłanianie się płynów do jej wnętrza. Jest to cecha niezwykle pomocna przy utrzymywaniu podkładki w czystości. WARSTWA ANTYPOŚLIZGOWA Antypoślizgowa warstwa na spodniej części podkładki zabezpiecza przez niekontrolowanym przesuwaniem się, i daje pewność, że pozostanie ona na swoim miejscu niezależnie od nawierzchni, na której się znajduje. KOMPATYBILNOŚĆ Podkładka bezproblemowo współpracuje zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi.

  Cechy produktu
  Materiał
  Tkanina (wierzch), Guma (spód)
  Wysokość
  3mm
  Podświetlenie
  Nie
  Kolor
  Czarny
  49,70 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Maxi Lava

  Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Maxi Lava

  WYSOKA PRECYZJA ŚLEDZENIA RUCHÓW MYSZY Wierzchnia warstwa podkładki pod mysz Genesis M12 MAXI LAVA wykonana jest z tkaniny, która zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy, oraz redukuje tarcia myszki o powierzchnię OBSZYCIE KRAWĘDZI Odpowiednie obszycie krawędzi podkładki zabezpiecza przed strzępieniem się. WODOODPORNA POWŁOKA Specjalna impregnacja sprawia, iż ciecz utrzymuje się na powierzchni podkładki, uniemożliwiając wchłanianie się płynów do jej wnętrza. Jest to cecha niezwykle pomocna przy utrzymywaniu podkładki w czystości. NISKI PROFIL Niski profil zwiększa walory użytkowe i daje poczucie większego komfortu. WARSTWA ANTYPOŚLIZGOWA Antypoślizgowa warstwa na spodniej części podkładki zabezpiecza przez niekontrolowanym przesuwaniem się i daje pewność, że pozostanie ona na swoim miejscu niezależnie od nawierzchni, na której się znajduje. KOMPATYBILNOŚĆ Podkładka M12 MAXI LAVA bezproblemowo współpracuje zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi. GŁÓWNE CECHY: - Zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy, - Obszycie krawędzi zapobiegające strzępieniu, - Gumowa, spodnia warstwa antypoślizgowa.

  Cechy produktu
  Materiał
  Tkanina (wierzch), Guma (spód)
  Wysokość
  3mm
  Podświetlenie
  Nie
  Kolor
  Czarny, Szary, Czerwony
  50,25 zł
  Produkt niedostępny
 • Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M33 Logo

  Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M33 Logo

  GENESIS M33 podkładka pod mysz dla graczy: - Wierzchnia warstwa wykonana z tworzywa PVC, - Zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy, - Redukuje tarcie myszki o powierzchnię, - Niski profil zwiększa komfort użytkowania myszy, - Gumowa, spodnia warstwa antypoślizgowa, - Kompatybilna z myszkami laserowymi i optycznymi, - Wymiary: 300 x 250 x 2,5 mm.   WYSOKA PRECYZJA ŚLEDZENIA RUCHÓW MYSZY Wierzchnia warstwa podkładki pod mysz Natec Genesis M33 wykonana jest z tworzywa PVC, co  zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy, oraz redukuje tarcia myszki o powierzchnię NISKI PROFIL Niski profil zwiększa walory użytkowe i daje poczucie większego komfortu WARSTWA ANTYPOŚLIZGOWA Antypoślizgowa warstwa na spodniej części podkładki zabezpiecza przez niekontrolowanym przesuwaniem się, i daje pewność, że pozostanie ona na swoim miejscu niezależnie od nawierzchni, na której się znajduje. KOMPATYBILNOŚĆ Podkładka bezproblemowo współpracuje zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi.

  Cechy produktu
  Materiał
  PVC (wierzch), Guma (spód)
  Wysokość
  3mm
  Podświetlenie
  Nie
  Kolor
  Czarny
  15,87 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M22 Control

  Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M22 Control

  GENESIS M22 podkładka pod mysz dla graczy: - Gęsty, fakturowany splot dla pełnej kontroli myszki, - Gumowa, spodnia warstwa antypoślizgowa, - Redukuje tarcie myszki o powierzchnię, - Obszycie krawędzi zapobiegające strzępieniu, - Niski profil zwiększa komfort użytkowania myszy, - Kompatybilna z myszkami laserowymi i optycznymi, - Wymiary: 300*254*2.5mm.   WYSOKA PRECYZJA ŚLEDZENIA RUCHÓW MYSZY Wierzchnia warstwa podkładki pod mysz Natec Genesis M22 wykonana jest z tkaniny o gęstym, fakturowanym splocie, co zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy, oraz redukuje tarcia myszki o powierzchnię OBSZYCIE KRAWĘDZI Odpowiednie obszycie krawędzie podkładki zabezpiecza przed strzępieniem się NISKI PROFIL Niski profil zwiększa walory użytkowe i daje poczucie większego komfortu WARSTWA ANTYPOŚLIZGOWA Antypoślizgowa warstwa na spodniej części podkładki zabezpiecza przez niekontrolowanym przesuwaniem się, i daje pewność, że pozostanie ona na swoim miejscu niezależnie od nawierzchni, na której się znajduje. KOMPATYBILNOŚĆ Podkładka bezproblemowo współpracuje zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi.  

  Cechy produktu
  Materiał
  Tkanina (wierzch), Guma (spód)
  Wysokość
  3mm
  Podświetlenie
  Nie
  Kolor
  Czarny
  19,52 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Fire

  Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Fire

  WIERZCHNIA WARSTWA Z TKANINY Wykonana z tkaniny wierzchnia warstwa podkładki pod mysz Natec Genesis M12 zapewnia niesamowicie wysoką dokładność śledzenia ruchów myszy, jak i również redukcję tarcia myszki o powierzchnię. OBSZYCIE KRAWĘDZI Odpowiednie obszycie krawędzi podkładki zabezpiecza przed strzępieniem się. KOMFORT DLA UŻYTKOWNIKA Niski profil pozwala czuć się użytkownikowi bardziej komfortowo w trakcie korzystania z podkładki. ZABEZPIECZENIE PRZED PRZESUWANIEM Za zabezpieczenie przed niechcianym przesuwaniem się odpowiedzialna jest antypoślizgowa warstwa na spodzie podkładki. To dzięki niej podkładka pozostanie zawsze na swoim miejscu bez względu na to, na jakiej nawierzchni jest ona umieszczona. ŻADNA MYSZ NIE ODMÓWI POSŁUSZEŃSTWA Korzystać z podkładki można używając zarówno myszek laserowych, jak i optycznych.

  Cechy produktu
  Materiał
  Tkanina (wierzch), Guma (spód)
  Wysokość
  3mm
  Podświetlenie
  Nie
  Kolor
  Czarny, Czerwony
  15,79 zł
  Produkt niedostępny
 • Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Mini

  Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Mini

  WYSOKA PRECYZJA ŚLEDZENIA RUCHÓW MYSZY Wierzchnia warstwa podkładki pod mysz Genesis M12 MINI wykonana jest z tkaniny, która zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy, oraz redukuje tarcia myszki o powierzchnię. OBSZYCIE KRAWĘDZI Odpowiednie obszycie krawędzi podkładki zabezpiecza przed strzępieniem się. WODOODPORNA POWŁOKA Specjalna impregnacja sprawia, iż ciecz utrzymuje się na powierzchni podkładki, uniemożliwiając wchłanianie się płynów do jej wnętrza. Jest to cecha niezwykle pomocna przy utrzymywaniu podkładki w czystości. NISKI PROFIL Niski profil zwiększa walory użytkowe i daje poczucie większego komfortu. WARSTWA ANTYPOŚLIZGOWA Antypoślizgowa warstwa na spodniej części podkładki zabezpiecza przez niekontrolowanym przesuwaniem się i daje pewność, że pozostanie ona na swoim miejscu niezależnie od nawierzchni, na której się znajduje. KOMPATYBILNOŚĆ Podkładka bezproblemowo współpracuje zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi.

  Cechy produktu
  Materiał
  Tkanina (wierzch), Guma (spód)
  Wysokość
  3mm
  Podświetlenie
  Nie
  Kolor
  Czarny
  12,08 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M33 Lava

  Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M33 Lava

  WIERZCH Z TWORZYWA PVC Podkładka pod mysz Natec Genesis M33 LAVA posiada wierzchnią warstwę wykonaną z tworzywa PVC – zapewnia ono niepowtarzalną dokładność śledzenia ruchów myszy, a ponadto redukuje jej tarcia o powierzchnię. DOŚWIADCZENIE WIĘKSZEGO KOMFORTU Dzięki niskiemu profilowi podkładki użytkownik doświadcza większego komfortu podczas korzystania z produktu. NIE PRZESUWA SIĘ Podkładkę wyposażono w antypoślizgową warstwę na spodzie, której zadaniem jest zapobieżenie przesuwaniu się podkładki bez względu na to, na jakiej powierzchni została ona umiejscowiona. PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ O kompatybilność nie muszą obawiać się zarówno właściciele myszek laserowych, jak i optycznych – podkładka współpracuje z myszkami zaopatrzonymi w oba rodzaje sensorów.

  Cechy produktu
  Materiał
  PVC (wierzch), Guma (spód)
  Wysokość
  3mm
  Podświetlenie
  Nie
  Kolor
  Czarny, Czerwony
  23,23 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Midi

  Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Midi

  WIERZCHNIA WARSTWA Z TKANINY Wykonana z tkaniny wierzchnia warstwa podkładki pod mysz Natec Genesis M12 MIDI zapewnia niesamowicie wysoką dokładność śledzenia ruchów myszy, jak i również redukcję tarcia myszki o powierzchnię. OBSZYCIE KRAWĘDZI Odpowiednie obszycie krawędzi podkładki zabezpiecza przed strzępieniem się. KOMFORT DLA UŻYTKOWNIKA Niski profil pozwala czuć się użytkownikowi bardziej komfortowo w trakcie korzystania z podkładki. ZABEZPIECZENIE PRZED PRZESUWANIEM Za zabezpieczenie przed niechcianym przesuwaniem się odpowiedzialna jest antypoślizgowa warstwa na spodzie podkładki. To dzięki niej podkładka pozostanie zawsze na swoim miejscu bez względu na to, na jakiej nawierzchni jest ona umieszczona. ŻADNA MYSZ NIE ODMÓWI POSŁUSZEŃSTWA Korzystać z podkładki można używając zarówno myszek laserowych, jak i optycznych.

  Cechy produktu
  Materiał
  Tkanina (wierzch), Guma (spód)
  Wysokość
  3mm
  Podświetlenie
  Nie
  Kolor
  Czarny
  20,17 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Logo

  Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Logo

  WYSOKA PRECYZJA ŚLEDZENIA RUCHÓW MYSZY Wierzchnia warstwa podkładki pod mysz Genesis M12 wykonana jest z tkaniny, która zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy, oraz redukuje tarcia myszki o powierzchnię. OBSZYCIE KRAWĘDZI Odpowiednie obszycie krawędzi podkładki zabezpiecza przed strzępieniem się. WODOODPORNA POWŁOKA Specjalna impregnacja sprawia, iż ciecz utrzymuje się na powierzchni podkładki, uniemożliwiając wchłanianie się płynów do jej wnętrza. Jest to cecha niezwykle pomocna przy utrzymywaniu podkładki w czystości. NISKI PROFIL Niski profil zwiększa walory użytkowe i daje poczucie większego komfortu. WARSTWA ANTYPOŚLIZGOWA Antypoślizgowa warstwa na spodniej części podkładki zabezpiecza przez niekontrolowanym przesuwaniem się i daje pewność, że pozostanie ona na swoim miejscu niezależnie od nawierzchni, na której się znajduje. KOMPATYBILNOŚĆ Podkładka bezproblemowo współpracuje zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi.

  Cechy produktu
  Materiał
  Tkanina (wierzch), Guma (spód)
  Wysokość
  3mm
  Podświetlenie
  Nie
  Kolor
  Czarny
  15,79 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Steel

  Podkładka pod Mysz dla Graczy Genesis M12 Steel

  WIERZCHNIA WARSTWA Z TKANINY Wykonana z tkaniny wierzchnia warstwa podkładki pod mysz Natec Genesis M12 zapewnia niesamowicie wysoką dokładność śledzenia ruchów myszy, jak i również redukcję tarcia myszki o powierzchnię. OBSZYCIE KRAWĘDZI Odpowiednie obszycie krawędzi podkładki zabezpiecza przed strzępieniem się. KOMFORT DLA UŻYTKOWNIKA Niski profil pozwala czuć się użytkownikowi bardziej komfortowo w trakcie korzystania z podkładki. ZABEZPIECZENIE PRZED PRZESUWANIEM Za zabezpieczenie przed niechcianym przesuwaniem się odpowiedzialna jest antypoślizgowa warstwa na spodzie podkładki. To dzięki niej podkładka pozostanie zawsze na swoim miejscu bez względu na to, na jakiej nawierzchni jest ona umieszczona. ŻADNA MYSZ NIE ODMÓWI POSŁUSZEŃSTWA Korzystać z podkładki można używając zarówno myszek laserowych, jak i optycznych.

  Cechy produktu
  Materiał
  Tkanina (wierzch), Guma (spód)
  Wysokość
  3mm
  Podświetlenie
  Nie
  Kolor
  Czarny, Szary, Czerwony
  15,79 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
Strona: / 1
Tak Anuluj