Narzędzia

4 produktyw kategorii narzędzia
Sortuj wg:
Widok:
Strona: / 1

 • NARZĘDZIE UDERZENIOWE LSA (TYPU KRONE) LANBERG

  NARZĘDZIE UDERZENIOWE LSA (TYPU KRONE) LANBERG

  Narzędzie uderzeniowe LSA Lanberg, zwane również nożem terminującym do złącz Krone IDC 110 oraz nożem krosowniczym służy do zaciskania/zarabiania kabli w technologii LSA stosowane do wykonania zakończeń kablowych w gniazdach sieciowych, podtynkowych, natynkowych, teleinformatycznych, patchpanelach, keystonach i w wielu innych urządzeniach przeznaczonych głównie do instalacji telekomunikacyjnych. Urządzenie idealnie sprawdzi się do gniazd LSA w sieciach xDSL i ISDN wraz z zakańczaniem kabli na złączach LSA i blokach paneli łączówek telefonicznych. Ze względu na fakt, że pojedynczy przewód nie może być w izolacji, technika LSA z usuwaniem izolacji eliminuje ten problem co przekłada się na praktyczne zastosowanie tego narzędzia. NT-0001 posiada w sobie sprężynę zapewniającą prawidłowe dociśnięcie żyły do kontaktu, haczyk do wyciągania żył wraz z elementem do demontażu łączówki z gniazda, nożyce do odcięcia nadmiaru kabla wyposażone w blokadę oraz regulator siły uderzenia - głębokości wciśnięcia żyły w złącze. Dzięki narzędziu uderzeniowemu Lanberg odpowiednie przygotowanie okablowania stanie się o wiele prostsze, a sam proces zaciskania znacznie skróci czas pracy w porównaniu z ręcznymi próbami lub innymi metodami. Specyfikacja: - Zgodne z EIA/TIA 568 B. - Umożliwia podłączenie kabla o średnicy: 0.35mm ~ 0.9mm oraz 0.7mm - 2.6mm. - Kolor: biały.

  Cechy produktu
  Kolor
  Biały
  Waga
  54g
  Typ
  Sieciowe
  8,78 zł
  Produkt niedostępny
 • ZACISKARKA WTYKÓW RJ45, RJ12, RJ11 LANBERG NT-0201

  ZACISKARKA WTYKÓW RJ45, RJ12, RJ11 LANBERG NT-0201

  Zaciskacz wtyków Lanberg to niezbędne narzędzie każdego instalatora, który ma na co dzień kontakt z sieciami teleinformatycznymi oraz telekomunikacyjnymi. Urządzenie wraz z podwójnymi ramionami znajdzie zastosowanie do zaciskania wszelkiego rodzaju zakończeń złącz RJ-9, RJ-11, RJ-12 oraz RJ-45. W narzędzie wbudowany został dodatkowo ściągacz izolacji do przewodów płaskich oraz przewodów okrągłych o średnicy ok. 6mm. Dzięki specjalnemu mechanizmowi zapadkowemu został uniemożliwiony niedostateczny docisk złącz. Urządzenie dzięki swojej prostocie oraz wielofunkcyjności spełni oczekiwania amatorów, zawodowych monterów jak i profesjonalistów. Specyfikacja: - Do zaciskania konektorów modularnych: 8p (RJ-45 - 8P8C), 6p (RJ-14-6P4C & RJ-12 - 6P6C), 4p (RJ-9 - 4P4C). - Długość noża: 14mm. - Zęby dociskowe wykonane zgodnie z CNC (precyzyjna obróbka numeryczna). - Wymiary (S x G x W): 70mm x 20mm x 180mm. - Długość ramion: ok. 150mm. - Masa: ok. 315g.

  Cechy produktu
  Wysokość
  20mm
  Kolor
  Czarny, Niebieski
  Waga
  315g
  Długość
  180mm
  21,69 zł
  Produkt niedostępny
 • ZESTAW NARZĘDZI DO BUDOWY SIECI LAN LANBERG

  ZESTAW NARZĘDZI DO BUDOWY SIECI LAN LANBERG

  Uniwersalny zestaw narzędzi do budowy sieci LAN Lanberg to dla każdego instalatora/montera niezastąpiony zbiór, który przydatny jest podczas codziennej pracy w dużych i rozległych sieciach telekomunikacyjnych oraz w małych rozdzielniach teleinformatycznych. Dzięki zastosowaniu etui, wszystkie dołączone narzędzia zostają w jednym miejscu a torba dzięki podręcznym wymiarom idealnie wpasuje się w wolne miejsca na narzędzia monterskie. W składzie zestawu znajdują się: - Narzędzie uderzeniowe LSA, zwane również nożem terminującym do złącz Krone IDC 110 oraz nożem krosowniczym. - Ściągacz izolacji UTP, FTP, SFTP, TEL. - Zaciskacz konektorów modularnych: 8p (RJ-45 - 8P8C). - Tester kabli RJ-45, RJ-12, RJ-11, koncentrycznych. - Tester okablowania z identyfikatorem par kabli RJ-45, RJ-12, RJ-11. - Etui.

  Cechy produktu
  Kolor
  Biały, Czarny, Czerwony, Szary
  Waga
  598g
  Typ
  Sieciowe
  66,45 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • ŚCIĄGACZ IZOLACJI UTP, STP, TEL LANBERG

  ŚCIĄGACZ IZOLACJI UTP, STP, TEL LANBERG

  Ściągacz izolacji Lanberg NT-0101 to uniwersalne narzędzie dla wszystkich monterów, które idealnie sprawdzi się zarówno w tradycyjnym warsztacie elektronicznym jak i w pracy zespołu instalatorskiego. Urządzenie dedykowane jest do ściągania zewnętrznej izolacji oraz do cięcia m.in. przewodów UTP, FTP, SFTP, TEL, koncentrycznych, transmisji danych, telefonicznych, LAN, elektrycznych. Odpowiednia konstrukcja ostrz i elastyczna konfiguracja ściągacza sprawa, że warstwa izolacji jest zdejmowana bez uszkodzenia jakichkolwiek wewnętrznych żył. Sam proces odizolowywania kabli z tym urządzeniem przebiega szybko, bezpiecznie i wygodnie. Dzięki małej budowie o długości ok. 105mm oraz masie ok. 65g ściągacz izolacji zmieści się w każdym pokrowcu każdego instalatora. Zastosowanie powyższego urządzenia znacznie ułatwia oraz gwarantuje poprawne zarobienie przewodu skracając znacząco czas w porównaniu do ręcznego ściągania izolacji. Specyfikacja: - Ściąganie izolacji z przewodów okrągłych (obrót 1-3x): 1.3mm ~ 3.3mm. - Ściąganie izolacji z przewodów wielożyłowych: 3.2mm ~ 9.0mm. - Ściąganie izolacji z przewodów instalacyjnych: 0.3mm ~ 0.8mm. - Ściąganie izolacji z przewodów telefonicznych oraz LAN: 8p (RJ-45 - 8P8C), 6p (RJ-14 - 6P4C & RJ-12 - 6P6C), 4p (RJ-9 - 4P4C), 2p.

  Cechy produktu
  Kolor
  Szary
  Waga
  54g
  Typ
  Sieciowe
  9,23 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
Strona: / 1
Tak Anuluj