Obudowa Genesis Titan 700 Midi Tower z oknem 3xLED RED

  • Symbol: Z24908
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 134,09 zł
Zapytaj sprzedawcę
OBUDOWA TITAN 700

Jak opisać obudowę Titan 700 w kilku słowach? Pojemna, funkcjonalna, wytrzymała, prosta w obsłudze i świetnie wyglądająca. Titan 700 łączy wszystkie wymienione cechy w jednym urządzeniu, które idealnie sprawdzi się w pokoju każdego gracza.

MIŁY WIDOK DLA OKA

Na dobry start Titan 700 został wyposażony w trzy wysokiej jakości wentylatory - dwa na przodzie i jeden z tyłu. Każdy z nich posiada podświetlenie LED, generowane przez 33 diody w każdym z wentylatorów. Podświetlony jest nawet przycisk Power na przednim panelu z logo Genesis!

OKNO NA GAMINGOWEGO KOMPA

Skoro Titan 700 został wyposażony w wentylatory z podświetleniem LED, użytkownik powinien móc zajrzeć do wnętrza obudowy w każdej chwili. Dlatego panel przedni urządzenia został wykonany z akrylu, zaś z boku znalazło się miejsce na okno umożliwiające podziwianie zarówno efektów świetlnych, jak i zamontowanych w środku podzespołów.

PRZYJEMNY POWIEW CHŁODU

By dodatkowo usprawnić działanie procesora, Titan 700 umożliwia instalację chłodzenia cieczą. W obudowie znajdzie się miejsce na inne komponenty, które powinny spełnić oczekiwania graczy, w tym kartę graficzną o długości do 385 mm. Dodatkowo Titan 700 oferuje kilka ułatwień, mających usprawnić obsługę sprzętu – jednym z nich są znajdujące się za płytą główną specjalne wyżłobienia, pomagające w bezproblemowym zarządzaniu okablowaniem.

POZBĄDŹ SIĘ SZYBKO CIEPŁEGO POWIETRZA

Duża liczba wentylatorów i miejsce na chłodzenie cieczą to jedno, ale istnieją i inne sposoby na poprawę efektywności chłodzenia podzespołów. Obudowa komory zasilacza Titan 700 gwarantuje polepszenie przepływu powietrza, przy okazji wpływając pozytywnie na wygląd urządzenia.
Cechy produktu
Materiał
Stal
Zasilacz
ATX
Wysokość
456mm
Podświetlenie
Tak
Gniazdo rozszerzeń
Tak
Kolor
Czarny
Liczba kieszeni 2.5" (wew.)
2
Liczba kieszeni 3.5" (wew.)
2
Liczba zainstalowanych wentylatorów
3
Zainstalowane wentylatory
3x120 mm
Maksymalna liczba wentylatorów
5
Liczba gniazd rozszerzeń
7
Położenie zasilacza
Dół
Standard płyty głównej
ATX, Micro-ATX, mini-ITX
Typ obudowy
Midi Tower
Długość
439mm
Szerokość
192mm
Złącza na przednim panelu
1x USB 3.0, 2x Jack, 2x USB 2.0
Konstrukcja
Przeszklony bok
Zabezpieczenia
Filtry przeciwkurzowe
Maksymalna długość karty graficznej GPU
385mm
Maksymalna długość zasilacza PSU
160mm
Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
155mm
Kolor podświetlenia
Czerwony
Elementy podświetlane
Wentylator

0 Komentarzy

Obudowa Genesis Titan 700 Midi Tower z oknem 3xLED RED Obudowa Genesis Titan 700 Midi Tower z oknem 3xLED RED Obudowa Genesis Titan 700 Midi Tower z oknem 3xLED RED Obudowa Genesis Titan 700 Midi Tower z oknem 3xLED RED Obudowa Genesis Titan 700 Midi Tower z oknem 3xLED RED Obudowa Genesis Titan 700 Midi Tower z oknem 3xLED RED
Tak Anuluj