Obudowa Genesis Titan 660 Midi Tower

  • Symbol: Z22513
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 128,12 zł
Zapytaj sprzedawcę
GENESIS TITAN 660 PLUS

Solidna gamingowa obudowa komputerowa powinna z jednej strony być zbroją i ochroną dla podzespołów znajdujących się wewnątrz, z drugiej natomiast zapewniać optymalne warunki szybkiego i sprawnego działania podzespołów wewnątrz konstrukcji. Obudowy Genesis Titan wyróżniają się konstrukcją, która zapewnia zarówno lepszy obieg powietrza, jak i odpowiednie wyciszenie. Nie zapomniano też o zapewnieniu dużych możliwości aranżacji wnętrza oraz o szeregu innych funkcji.

OPTYMALNY OBIEG POWIETRZA

Obudowa TItan 660 PLUS posiada cztery 120 mm wentylatory w standardzie: dwa zamontowany z przodu, jeden z tyłu oraz jeden na górze, dodatkowo konstrukcja umożliwia zamontowanie aż 3 dodatkowych wentylatorów. Cenną funkcją jest również możliwość regulowania mocy wentylatorów przy pomocy specjalnego regulatora na górnym panelu z przodu. Dodatkowo w zestawie znajdziemy 2 filtry przeciwkurzowe.

CHŁODZENIE

Maksymalna wysokość zamontowania chłodzenia procesora w przypadku Titan 660 PLUS to 160 mm. Dodatkowo obudowa jest przystosowana do zamontowania chłodzenia wodnego do 240 mm.

ZASILACZ MONTOWANY NA DOLE

Dolna część obudowy została zaprojektowana tak, aby zapewnić dość miejsca na zasilacz (standard ATX pS2) oraz płyty główne. Titan 660 PLUS jest kompatybilny z ATX, Micro-ATX i Mini-ITX.

PRZESTRZEŃ DO ORGANIZACJI PODZESPOŁÓW

W głównej komorze obudowy znajdziemy przestrzeń do wygodnego zamontowania i rozmieszczenia poszczególnych podzespołów. Obudowa posiada zatoki do dysków 2x 5.25”, 2x 3,5” oraz 2x 2,5”, a także możliwość instalacji karty graficznej o długości do 380 mm. Dodatkowo w tylnej części znajdziemy przestrzeń dostosowaną do organizacji kabli i aż 7 gniazd rozszerzeń.

WYGODNE ZARZĄDZANIE

Każdy gracz ceni sobie łatwy i wygodny dostęp to miejsc takich jak porty USB czy jack. W obudowach Genesis wszystkie porty zlokalizowano w przedniej części konstrukcji. W Titan 660 PLUS znajdziemy port USB 3.0, dwa porty USB 2.0 oraz HD audio, a także wspomniane wcześniej dwa regulatory obrotów wentylatorów.

GAMINGOWY DESIGN

Dzięki zastosowaniu czarnej, malowanej proszkowo obudowa nabiera odpowiedniego charakteru i pięknie prezentuje się na biurku każdego gamera.

Ponadto Titan 660 PLUS został wyposażony w akrylowe okno, które nadaje mu charakteru i pozwala graczowi pokazać światu, co znajduje się wewnątrz jego komputera.
Cechy produktu
Wysokość
470mm
Podświetlenie
Nie
Liczba kieszeni 2.5" (wew.)
0
Liczba kieszeni 3.5" (wew.)
2
Liczba kieszeni 3.5" (zew.)
2
Liczba kieszeni 5.25" (zew.)
2
Liczba zainstalowanych wentylatorów
4
Zainstalowane wentylatory
4x120mm
Maksymalna liczba wentylatorów
7
Położenie zasilacza
Dół
Standard płyty głównej
ATX, Micro-ATX, mini-ITX
Funkcje
Kontrola wentylacji
Długość
477mm
Szerokość
207mm
Waga
5kg
Złącza na przednim panelu
2x USB 2.0, 2x Jack, 1x USB 3.0
Zabezpieczenia
Filtry przeciwkurzowe

0 Komentarzy

Obudowa  Genesis Titan 660 Midi Tower Obudowa  Genesis Titan 660 Midi Tower Obudowa  Genesis Titan 660 Midi Tower Obudowa  Genesis Titan 660 Midi Tower Obudowa  Genesis Titan 660 Midi Tower Obudowa  Genesis Titan 660 Midi Tower Obudowa  Genesis Titan 660 Midi Tower
Tak Anuluj