Binary Domain PS3 (gra używana)

  • Symbol: G_Z02515
  • Gra używana
  • Darmowa dostawa
Dostępność Brak produktu
Cena 10,00 zł
Zapytaj sprzedawcę

Binary Domain to gra akcji za stworzeniem, której stoi Toshihiro Nagoshi, kreator uznanej na całym świecie serii Yakuza. W jego nowej produkcji wejdziemy w świat ponurej przyszłości rodem z filmu "Matrix". Rok 2080, Tokyo, trwa konflikt maszyn i ludzi. Rozwarstwienie społeczne jest już faktem - bogaci i biedni rozlokowani są w ściśle wyznaczonych strefach w aglomeracji miejskiej. Zanim to wszystko rozleci się w pył, przejmiemy kontrolę nad oddziałem żołnierzy wysłanych ze specjalną misją właśnie do Tokyo.

Cechy produktu:
- Doświadcz ponurego i niejednoznacznego świata, gdzie nie tylko maszyny mogą być antagonistami
- Przejmij kontrolę nad oddziałem specjalnie wyszkolonych żołnierzy. Za pomocą wszelakich karabinów, pistoletów i snajperek złomuj niezliczone zastępy zbuntowanych maszyn! Współpracuj wraz z kolegami z oddziału by przetrwać w nieprzyjaznym środowisku.
- Zachwyć się niebywale dopracowaną fabułą, gdzie walka ludzi i maszyn jest tylko punktem wyjściowym do wielkiej konspiracji czy moralnej dwuznaczności istnienia robotów.

Cechy produktu
Gatunek gry
Akcja
Tematyka
TPP, Science-fiction
Wymagania wiekowe - PEGI
18, Przemoc, Wulgarny język, Online
Wymaga sensora
Nie
Producent
Sega
Data premiery
2012-02-24
Wersja językowa
Angielska

0 Komentarzy

Binary Domain PS3 (gra używana) Binary Domain PS3 (gra używana) Binary Domain PS3 (gra używana) Binary Domain PS3 (gra używana) Binary Domain PS3 (gra używana) Binary Domain PS3 (gra używana) Binary Domain PS3 (gra używana) Binary Domain PS3 (gra używana) Binary Domain PS3 (gra używana)
Tak Anuluj