Gry na PS3

22 produktyw kategorii ps3
Sortuj wg:
Widok:
Strona: / 2

 • Far Cry 4 PL PS3

  Far Cry 4 PL PS3

  Witamy w Kyrat! W Far cry 4 trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów rządzonego przed apodaktycznego króla. Ukrytę pomiedzy ośnieżonymi szycztami Himalajów leży państwo Kyrat, państwo przesiąknięte tradycją oraz przemocą. Nazywasz się Ajay Ghale, podróżujesz do Kyrat aby spełnić życzenie umierającej matki. Przypadkowo znajdziesz się w samym centrum wojny domowej mającej na celu zrzucenie z tronu samozwańczego króla Kayrat - Pagana Mina. Podróżuj i odkrywaj najbardziej różnorodny świat Far Cry'a jaki kiedykolwiek został stworzony. Od gęstych lasów do okrytych sniegiem czubków gór, cały świat żyje własnym życiem, jest piekny... i niebezpieczny. Poluj na leopardy, nosorożce, orły i inne zwierzęta. Kyrat jest miejscem obfitym w dziką zwierzyne. Uuważaj tylko kiedy będzies polował czy przypadkiem coś nie poluja na Ciebie. Patroluj wrogie terytoria za pomocą nowego nowego Żyrokotera następnie "zanurkuj" w kierunku ziemi wykorzystując swój wing suit. Wdrap się na grzbiet sześcio tonowgo słonia i wykorzystaj jego moc do zniszczenia wroga. Wybierz odpowidnią broń do pracy, nieważne jak szalona i nieprzewidywalna ona jest. Z różnorodnym arsenałem będziesz przygotowany na wszysto.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  20.11.2014
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy)
  79,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Tomb Raider PL PS3

  Tomb Raider PL PS3

  Tomb Raider przedstawia brutalną, pełną adrenaliny opowieść o początkach Lary Croft i jej przemiany z przestraszonej, młodej kobiety, w zahartowanego poszukiwacza przygód. Uzbrojona jedynie w instynkt, zostaje wystawiona na próbę wytrzymałości przekraczającą granice ludzkich możliwości. Wydany po raz pierwszy w 1996 roku, Tomb Raider od początku okazał się rewolucją. Wyróżniając się grafiką, sposobem rozgrywki i opowieścią na tle innych gier, tytuł ten zmienił na zawsze sposób, w jaki postrzegano i tworzono gry wideo. Na pierwszej linii tego ataku gier komputerowych na świat showbiznesu znalazła się postać Lary Croft. Bohaterka serii szybko stała się najbardziej rozpoznawalną i wielbioną heroiną branży. Dziś, po sprzedaniu ponad 30 milionów egzemplarzy gier z serii, po zawojowaniu Hollywood, książek, zabawek, rynku pism i reklam, Tomb Raider powraca, by przedstawić początek tej wspaniałej historii.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2014-10-03 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska
  79,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Enemy front PL PS3

  Enemy front PL PS3

  Enemy Front to pierwszoosobowa strzelanina osadzona w realiach II wojny światowej, odwzorowująca działania powstańców warszawskich w 1944 roku. Nie brakuje w niej jednak epizodów wojny w innych państwach. Fabuła. W Enemy Front wcielamy się w rolę amerykańskiego korespondenta wojennego Roberta Hawkinsa. Jego zadaniem jest początkowo relacjonowanie działań wojennych w Europie. W miarę postępujących wydarzeń Hawkins przekonuje się jednak, że wobec okrucieństw hitlerowców podczas powstania warszawskiego nie można pozostać obojętnym. W związku z tym wstępuje do Armii Krajowej, by chronić ludność cywilną przed hitlerowcami. Rozgrywka. Swym stylem Enemy Front nawiązuje do klasycznych dzieł gatunku, takich jak Medal of Honor i Call of Duty. Stąd oprócz zadań związanych z likwidacją punktów oporu wroga mamy do wykonania takie, jak obrona zajętych pozycji i dokonanie sabotażu na tyłach hitlerowców. Możliwe jest zarówno bezpośrednie zaatakowanie wroga, jak też jego eliminacja bardziej dyskretnymi metodami. Walczyć możemy zarówno w Warszawie, jak i – w ramach wspomnień bohatera – między innymi w Norwegii, Francji i Niemczech.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Strzelanka
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2014-06-10 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy)
  24,90 zł
  Produkt niedostępny
 • Yaiba: Ninja Gaiden z PS3

  Yaiba: Ninja Gaiden z PS3

  YAIBA: Ninja Gaiden Z: walcza z hordami zombie jako YAIBA, ninja cyborg, który nie cofnie się przed niczym w dążeniu do zemsty. Jest to kontynuacja jednej z najbardziej znanych i popularnych serii gier z gatunku hack'and'slash. Wskrzeszony do życia dzięki zaawansowanej technologii, wyposażony w cybernetyczną broń, zdolności oraz miecz, YAIBA otrzyma drugą szansę na ponowne spotkanie ze swoim oprawcą Hayabusą oraz upragnioną zemstę.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2014-03-18 00:00:00
  Wersja językowa
  Angielska
  49,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Thief: Out of Shadows PL PS3

  Thief: Out of Shadows PL PS3

  Thief to nowa produkcja twórców gry roku 2010 – Deux Ex: Bunt Ludzkości. Garrett, mistrz złodziei, wychodzi z cienia i wkracza do Miasta. W tym zdradliwym miejscu, w którym Straż Barona sieje strach i ucisk, może zaufać tylko swoim umiejętnościom. Nawet najbardziej ostrożni obywatele i najlepiej strzeżone kosztowności są w zasięgu jego ręki. Gdy wybucha powstanie, Garrett zostaje wmieszany w kolejne etapy konfliktu. Uciśnieni mieszkańcy, dowodzeni przez Oriona, zwanego głosem ludu, zrobią wszystko, aby wyzwolić miasto z uścisku Barona. Rewolucja jest nieunikniona. Jeśli Garrett nie zareaguje, ulice spłyną krwią, a Miasto zostanie rozdarte na strzępy.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Wymagania wiekowe - PEGI
  16
  Data premiery
  2014-02-28 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy)
  69,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Need for Speed The Run PS3

  Need for Speed The Run PS3

  Ta odsłona Need For Speed zabiera nas na wyścigi The Run. Walczymy w nich o odzyskanie dawnego życia poprzez zwycięstwo. Szybkość i umiejętności to jedyne czego potrzeba by wygrać Posiadamy tutaj wiele samochodów oraz dynamiczną rozgrywkę. Silnik tej gry to Frostibe 2.0 od DICE. Daje nam to rozbudowane środowisko gry.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Wyścigi i Rajdy
  Wymagania wiekowe - PEGI
  12
  Data premiery
  2011-11-15 00:00:00
  Wersja językowa
  Angielska
  79,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Red Dead Redemtpion GOTY PS3

  Red Dead Redemtpion GOTY PS3

  Red Dead Redemption Game of the Year Edition zawiera: - Gra Red Dead Redemption z nowym trybem Hardcore przeznaczonym dla pojedynczego gracza. - Dodatek Undead Nightmare. - DLC Legends and Killers (cztery mapy do trybu multi, nowe postacie oraz broń Tomahawk). - DLC Liars and Cheats Pack (tryb Stronghold, wyścigi konne, nowa broń Explosive Rifle). - Paczka ze strojami Hunting and Trading. - Pakiet misji Outlaws To The End (sześć zadań do rozegrania w trybie kooperacji) - Myths and Mavericks Bonus Pack (pakiet nowych map i postaci do trybu multiplayer). - Kryjówka Solomon's Folly oraz związany z nią szereg wyzwań.  W grze Red Dead Redemption graczom przyjdzie się wcielić w tych warunkach w częściowo nawróconego banitę, Johna Marstona. Szantażowany przez rząd, zmuszony chronić swoją rodzinę, przemierza rozległe stany dzikiego zachodu w poszukiwaniu członków byłego gangu. W niebezpiecznym świecie pełnym kryminalistów, skorumpowanych urzędników oraz osadników walczących o przetrwanie, Marston podróżować będzie od zakurzonych, pozostających w bezprawiu rubieży cywilizacji, po zaludnione miasta Północy i z powrotem do Meksyku, na krawędzi wojny domowej. Tworzone przez Rockstar San Diego we współpracy z Rockstar North, Red Dead Redemption budowane jest na autorskim silniku Rockstar Advanced Game Engine (RAGE) z użyciem fizyki Natural Motion's Euphoria, zastosowanych w Grand Theft Auto IV oraz Midnight Club: Los Angeles. Dzięki nim uzyskano bezprecedensowy poziom realizmu i atmosfery.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2011-10-14 00:00:00
  Wersja językowa
  Angielska
  119,90 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Lego Star Wars 3 PS3

  Lego Star Wars 3 PS3

  LEGO Star Wars III: The Clone Wars to trzecia część sagi Gwiezdnych Wojen utrzymana w stylistyce klocków LEGO. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Traveller's Tales. Jest to gra platformowa wypełniona zagadkami logicznymi, przeciwnikami oraz ukrytymi przedmiotami do zebrania. Gra posiada wiele różnorakich etapów do przejścia. Można je przechodzić samemu albo w kooperacji. Możemy również pilotować słynne x-wingi ,czołgi oraz inne pojazdy. A dla bardziej wymagających gra posiada wiele misji fabularnych, pobocznych oraz znajdziek

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Przygodowa
  Wymagania wiekowe - PEGI
  7
  Data premiery
  2011-03-22 00:00:00
  Wersja językowa
  Angielska
  79,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Sports Champions PL PS3

  Sports Champions PL PS3

  Sports Champions to gra sportowa, oferująca dostęp do rozmaitych dyscyplin (skojarzenia z Wii Sports jak najbardziej na miejscu). Tytuł ten powstał z myślą o wykorzystaniu kontrolera ruchu PlayStation Move przeznaczonego dla konsoli PlayStation 3. Do dyspozycji graczy oddano możliwość wzięcia udziału w takich konkurencjach, jak chociażby walka na miecze, strzelanie z łuku, siatkówka plażowa, bocce, rzut dyskiem czy tenis stołowy. W każdej z nich zaobserwujemy liczne ułatwienia w rozgrywce (np. w przypadku siatkówki zajmujemy się przede wszystkim dbaniem o odpowiednie uderzenie piłki – pozostałe czynności wykonuje sztuczna inteligencja) oraz nierealistyczne animacje. Produkcja ta jest bowiem skierowana do segmentu casual. Mimo, iż Sports Champions jest dedykowany wyłącznie PlayStation 3, nie może pochwalić się wysokiej jakości oprawą wizualną. Twórcy postanowili stworzyć niezbyt skomplikowaną, miłą dla oka grafikę, ale postarali się o to, by poszczególne turnieje rozgrywały się w różnorodnych sceneriach.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Towarzyskie
  Tematyka
  Na 2 osoby
  Wymagania wiekowe - PEGI
  12, Przemoc
  Wymaga sensora
  Move
  59,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Call of Duty Modern Warfare II PL PS3

  Call of Duty Modern Warfare II PL PS3

  Call of Duty 4: Modern Warfare to kolejna gra z gatunku FPS, należąca do bestsellerowego cyklu. W przypadku developerzy z firmy Infinity Ward postanowili zaprezentować konflikt zbrojny z przełomu XX i XXI wieku. Za tę wojenną zawieruchę odpowiada rosyjski skrajny nacjonalista nazwiskiem Zakajew inspirujący światowy terroryzm, celem odwrócenia uwagi zachodnich mocarstw od swojej próby zagarnięcia władzy w ojczyźnie. Gra umożliwia przejęcie kontroli nad postaciami rozmaitych żołnierzy, uczestniczącymi we wspomnianych działaniach militarnych. Hollywoodzki scenariusz w ramach trybu single player gwarantuje emocjonującą i zróżnicowaną zabawę od początku do końca. Przygotowano m.in. desant z helikoptera UH-60 Black Hawk, działanie głęboko na terytorium wroga w pełnym kamuflażu typu Ghillie Suit i prowadzenie ognia z pokładu samolotu AC-130. Poszczególne misje bojowe zlokalizowano w rozmaitych zakątkach globu ziemskiego. Trafiamy m.in. na Bliski Wschód, gdzie jako żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej walczymy z islamskimi terrorystami, a także operujemy na terytorium wschodnioeuropejskim, kierując żołdakiem rosyjskim w wojnie domowej.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Strzelanka
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2009-11-10 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy)
  79,90 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Far Cry 4 PS3

  Far Cry 4 PS3

  W Far cry 4 trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów rządzonego przed apodaktycznego króla. Ukrytę pomiedzy ośnieżonymi szycztami Himalajów leży państwo Kyrat, państwo przesiąknięte tradycją oraz przemocą. Nazywasz się Ajay Ghale, podróżujesz do Kyrat aby spełnić życzenie umierającej matki. Przypadkowo znajdziesz się w samym centrum wojny domowej mającej na celu zrzucenie z tronu samozwańczego króla Kayrat - Pagana Mina. - Podróżuj i odkrywaj najbardziej różnorodny świat Far Cry'a jaki kiedykolwiek został stworzony. Od gęstych lasów do okrytych sniegiem czubków gór, cały świat żyje własnym życiem, jest piekny... i niebezpieczny. - Poluj na leopardy, nosorożce, orły i inne zwierzęta. Kyrat jest miejscem obfitym w dziką zwierzyne. Uuważaj tylko kiedy będzies polował czy przypadkiem coś nie poluja na Ciebie. - Patroluj wrogie terytoria za pomocą nowego nowego Żyrokotera następnie "zanurkuj" w kierunku ziemi wykorzystując swój wing suit. Wdrap się na grzbiet sześcio tonowgo słonia i wykorzystaj jego moc do zniszczenia wroga. - Wybierz odpowidnią broń do pracy, nieważne jak szalona i nieprzewidywalna ona jest. Z różnorodnym arsenałem będziesz przygotowany na wszysto.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2014-11-18 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy)
  79,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Lego Harry Potter 5- 7 Essentials PL PS3

  Lego Harry Potter 5- 7 Essentials PL PS3

  Producent - Traveller's Tales Data premiery - 18.11.2011 Platforma - PS3 Gatunek - Akcja Wymagania wiekowe - PEGI 7 Wersja językowa - PL/ENG LEGO® Harry Potter: Years 5-7 da graczom szansę doświadczenia magii i przygód Harrego Pottera na wyjątkowo zabawny sposób LEGO. Grając jako Harry Potter, Ron Weasley i Hermiona Granger oraz innymi, ulubionymi postaciami, fani młodego czarodzieja otrzymają możliwość uczestnictwa w lekcjach, rzucania czarów, warzenia eliksirów, latania na miotłach i wykonywania zadań, by zdobyć punkty dla swego domu. W trakcie zabawy gracze nie będą ograniczeni w eksploracji kultowych miejsc świata Harrego Pottera CECHY GRY: - Dwie wersje językowe do wyboru - polska i angielska na platformach PC, Xbox 360, PS3, PSP! - LEGO Harry Potter: Lata 5-7 pozwala graczom wziąć udział w pełnych heroizmu przygodach Harrego i podróżować wraz z nim przez różne światy, napotykając nowe twarze, nowe wyzwania, nowe zaklęcia oraz uczyć się nowych rzeczy o magii. - Poznaj nowe, nie odwiedzane dotąd lokacje, takie jak Grimmauld Place, Ministerstwo Magii, oraz Dolina Gordyka, a także kultowe miejsca, jak Ulica Pokątna oraz Hogwart. - Buduj, czaruj oraz przemierzaj zróżnicowany świat LEGO i odkryj w sobie czarodzieja! - Rozwijaj zaawansowane umiejętności pojedynków i walcz, aż do ostatecznego starcia z Czarnym Panem we własnej osobie. - Odkryj i odblokuj postacie, w tym, Fenrira Greybacka, Bellatrix LestrangeT i Profesora Horacego Slughorna. - Graj z przyjaciółmi oraz rodziną wykorzystując system drop-in/drop-out w trybie kooperacji, zawierający dynamiczny podział ekranu.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Przygodowa
  Wymagania wiekowe - PEGI
  7
  Data premiery
  2011-11-18 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy)
  79,00 zł
  Produkt niedostępny
Strona: / 2
Tak Anuluj