PS5

3 produktyw kategorii ps5
Sortuj wg:
Widok:
Strona: / 1

 • Overcooked Jesz Ile Chcesz PS5

  Overcooked Jesz Ile Chcesz PS5

  - Overcooked! — teraz online Po raz pierwszy gra Overcooked! ma w pełni zintegrowany tryb gry wieloosobowej online. Podziwiaj ulubione kuchnie z obydwu części gry we wspaniałej oprawie 4K i graj ONLINE! -Wieloplatformowy tryb gry wieloosobowej Zakosztuj kulinarnego chaosu ze wszystkimi znajomymi dzięki wieloplatformowemu trybowi wieloosobowemu i funkcji czatu głosowego. Wspólna kolejka gry wieloosobowej oznacza krótszy czas oczekiwania na grę i więcej czasu na kulinarną rozwałkę! - Uczta dla oczu! Dzięki niesamowitej oprawie 4K obie gry z serii Overcooked! wyglądają teraz lepiej niż kiedykolwiek. - Pyszna nowa zawartość! Nowe poziomy, nowi kucharze, nowy wymiar chaosu — tylko w edycji Overcooked! Jesz ile chcesz. - Wiele trybów! Gracze mają do dyspozycji tryb kampanii, przetrwania i ćwiczeniowy, a także wprowadzony w edycji Jesz ile chcesz tryb wspomagania! Ten ostatni obejmuje liczne opcje dla kucharzy preferujących spokojniejszą rozgrywkę – więcej czasu na przyrządzenie potraw, dłuższe rundy oraz możliwość pomijania poziomów. - Gra dostępna dla wszystkich! Overcooked! Jesz ile chcesz zawiera opcje ułatwień dostępu, dzięki którym jak najwięcej graczy może dołączyć do kulinarnej zabawy, w tym skalowalny interfejs, czcionkę dla dyslektyków i tryb dla daltonistów.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Towarzyskie
  Wymagania wiekowe - PEGI
  3
  Data premiery
  2020-12-31 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy)
  199,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Yakuza Like A Dragon PS5

  Yakuza Like A Dragon PS5

  POWSTAŃ Z SAMEGO DNA Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił. Nie tracąc wiary, wiernie odbywa wyrok, aby powrócić do społeczeństwa, i aby odkryć, że nikt na wolności na niego nie czekał, a jego klan został zniszczony przez człowieka, którego najbardziej szanował. Zdezorientowany i samotny wyrusza na misję, by odkryć prawdę o zdradzie swojej rodziny, i aby odzyskać swoje życie, stając się niezwykłym bohaterem dla wszelkich wyrzutków, których spotka na swojej drodze. PRZEJDŹ DROGĘ OD CHŁOPCA DO BICIA DO SMOKA W DYNAMICZNYM SYSTEMIE WALKI RPG Doświadcz dynamicznego systemu walki RPG jak nigdzie indziej. Przełączaj się między 19 unikalnymi zadaniami - od ochroniarza do muzyka, i używaj pola walki jako broni. Chwyć za kije, parasole, rowery, znaki drogowe i wszystko, co masz do dyspozycji, aby rozbijać czaszki! WEJDŹ DO PODZIEMNEGO PLACU ZABAW W przerwach między rozwalaniem głów, zrelaksuj się odwiedzając lokalne salony gier ciesząc się klasycznymi grami SEGA, rywalizuj z miejscowymi w wyścigach gokartów wokół Yokohamy, ukończ 50 unikalnych misji, lub po prostu ciesz się współczesnym japońskim miastem. Za rogiem zawsze jest coś nowego. Cechy gry: - Wciel się w Ichiban Kasuga, członka Yakuzy zdradzonego przez człowieka, któremu ufał najbardziej - Rozbijaj czaszki w dynamicznym systemie walki RPG - Pole walki to twoja broń – używaj kijów, parasoli, rowerów, znaków drogowych i wszystkiego co jest do twojej dyspozycji, aby pokonać wrogów - Zrekrutuj do 7 wyrzutków do swojej bandy - Spędzaj czas z członkami bandy, aby rozwijać ich umiejętności i odblokowywać potężne kombinacje ciosów - Znajduj, wykuwaj i ulepszaj broń, aby pokonać nawet najsilniejszych wrogów - 19 unikalnych zadań (+2 zadania DLC) - Ponad 100 umiejętności bojowych - Ponad 15 zabawnych mini gier - 50 opcjonalnych misji tchnie życie w Japońskie miasto Jokohama

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2021-03-02 00:00:00
  Wersja językowa
  Angielska
  239,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Call Of Duty Black Ops Cold War PS5

  Call Of Duty Black Ops Cold War PS5

  Call of Duty®: Black Ops Cold War Kultowa seria Black Ops powraca z Call of Duty®: Black Ops Cold War, czyli bezpośrednią kontynuacją uwielbianego przez fanów oryginalnego Call of Duty®: Black Ops. Black Ops Cold War wrzuca graczy w sam środek dynamicznego zimnowojennego konfliktu z początku lat 80. W czasie wciągającej kampanii dla jednego gracza staniesz twarzą w twarz z historycznymi postaciami i odkryjesz okrutną prawdę podczas walki w znanych miejscach, takich jak Berlin Wschodni, Wietnam, Turcja czy główna siedziba KGB. Jako elitarny agent będziesz tropić tajemniczą postać o kryptonimie Perseus, której misją jest zburzenie światowej równowagi sił i zmiana biegu historii. Odkryj mroczne źródło tego globalnego spisku u boku znanych bohaterów, takich jak Woods, Mason i Hudson oraz nowych agentów stawiających czoła snutej od dekad intrydze. Poza kampanią gracze mogą wykorzystać arsenał broni i sprzętu z epoki zimnej wojny w nowej generacji trybu wieloosobowego i zombie. Witamy na krawędzi. Witamy w Call of Duty®: Black Ops Cold War.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Strzelanka
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2020-11-13 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy)
  339,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
Strona: / 1
Tak Anuluj