Wiedźmin 3 – czas zobaczyć początek gry z wersji PC

Cascad -  , ostatnio edytowany 23 kwietnia 2015 10:55
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Wiedźmin 3 – czas zobaczyć początek gry z wersji PC - gamedot.pl

19 maja coraz bliżej. Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon zaczyna się zatem robić wydarzeniem, które wypełnia media growe – my też nie chcemy go przegapić. Dlatego dzielimy się z wami ciekawym znaleziskiem z oficjalnego kanału Xboksa. Oto pierwsza misja z gry: 

 


A dlaczego to znalezisko jest takie ciekawe? Bo mimo iż ukazuje się na kanale konsoli Microsoftu to pokazuje gameplay zgrany z peceta.

 

Etykę takich działań pozostawimy wam do oceny, jednak tego typu nagięć faktów robi się ostatnio za dużo wokół gry CD Projekt RED. Płatne DLC, których miało nie być, przesuwanie daty premiery, wyraźny graficzny downgrade… im dalej w las tym gorzej wygląda przyjazny marketing, którym od zawsze świeciło polskie studio. 

 

[Aktualizajca]: Microsoft przeprosił za wrzucenie pecetowego gameplayu na swój kanał i zaktualizował opis filmu.

 

2 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

Sajlenty 11 lat temu

Cascad, chyba nie ma co doszukiwać się złego w tych płatnych DLCkach, bo one się zapowiadają na potężne, fabularne dodatki z własną historią. :P

0 Odpowiedz
Cascad 11 lat temu

nie chodzi o to, że są złe - chodzi o to, ze każdy wyraźnie słyszał że miało nie być płątnych dodatków do Wiedźmina 3 (gdyby o tym nie zapewniali nikt by się nie czepiał)

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]