Cossacks III.jpg

COSSACKS III

Seria:

Kozacy 3 to strategia czasu rzeczywistego umieszczona w latach XVII-XVIII wieku. Charakterystyczną cechą serii są walki, w których mogą brać udział ogromne ilości jednostek. Trzecia część jest remakem pierwszej odsłony Kozaków. Do najważniejszych zadań gracza należy zbieranie surowców, rozbudowanie fortyfikacji i szkolenie wojska. Każdy naród dysponuje unikatowymi budynkami, oddziałami i wyposażeniem. Twórcy nie zapomnieli o możliwości wspólnej zabawy, która umożliwia jednoczesną rozrywkę dla siedmiu osób. Istnieje też rywalizacja przeciwko sztucznej inteligencji.

Wasza ocena
brak
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PC

Premiera na Świecie:
Wersja językowa:
Angielski
Nośnik i ilość:
brak danych
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Poniedziałek, 28 listopada 2016
awatar
Darius
  28-11-2016 10:36
Kozacy to jedna z najmilej wspominanych przezemnie gier strategicznych ever. Bardzo cieszyłem się na zapowiedzi, liczyłem na godną kontynuacje a dostalem jedynkę w HD.
Piątek, 25 listopada 2016

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.