Cossacks 3: Days of Brilliance - pierwsze DLC do Kozaków 3

Darius - 
6osób uważa ten artykuł za ciekawy
Cossacks 3: Days of Brilliance - pierwsze DLC do Kozaków 3 - gamedot.pl

Zapowiedziano Cossacks 3: Days of Brilliance, czyli pierwszy płatny dodatek do historycznego RTS-a studia GSC Game World. Rozszerzenie zaoferuje kampanię polską oraz rozszerzy listę frakcji o Danię i Holandię.

Dwa miesiące temu do sprzedaży trafiła gra Kozacy 3, czyli trzecia odsłona popularnego cyklu RTS-ów studia GSC Game World. Produkcja została przyjęta chłodniej niż poprzednie części serii, ale mimo to autorzy nie poddają się i zamierzają dalej rozwijać ten projekt. 

Cossacks 3: Days of Brilliance zaoferuje nową kampanię dla pojedynczego gracza, która bazować będzie na polskiej historii i osadzona zostanie w XVII wieku. Będziemy mogli wziąć udział m.in. w Bitwie pod Kłuszynem i Odsieczy Wiedeńskiej. Podczas tych starć skorzystamy oczywiście z husarii. Do tego dojdzie zestaw pięciu samodzielnych nowych misji, odtwarzających kluczowe dla losów Europy starcia z XVII i XVIII wieku.

Dodatek Cossacks 3: Days of Brilliance rozszerzy także listę grywalnych frakcji o dwie nowe, pozwalając nam pokierować armiami duńską i holenderską. Każda z nich otrzyma oczywiście unikalne budynki, jednostki oraz motywy muzyczne. Rozszerzenie wzmocni również pozostałe nacje, wprowadzając kilka nowych jednostek.

Premiera odbędzie się  już 15 grudnia! Do broni!

Żródło: GOL

0 osób dodało komentarz
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

DariusDarius
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]