Riot Games, studio odpowiedzialne za League of Legends pochwaliło się na własnym blogu swoim nowym biurem, a raczej kompleksem przypominającym kampus. Ekipa nie będzie musiała się daleko przeprowadzać, ponieważ ich nowa lokalizacja jest nieopodal starego biura w Santa Monica.
Riot Games postawiło sobie za zadanie stworzyć miejsce, w którym będzie pracowało się równie przyjemnie, jak w domu. Patrząc na zdjęcia - chyba im się to udało. W kampusie znajdziemy pomieszczenie z barkiem, sale do odpoczynku, a nawet patio.
Wchodząc do nowego biura twórców League of Legends widać, gdzie tak naprawdę jesteśmy. Na wejściu wita nas wielka figura Annie i Tibbersa.
Nie chcieliśmy się chwalić, ale biuro jest bardzo podobne do tego w Gamedot ;)
mefiGracz, który znalazł swoje miejsce między cyfrową rozrywką a światem rzeczywistym. Uzależniony od social media, naczelny hejter w redakcji. Uwielbia a jakby inaczej gry, książki, filmy. Kocha piłkę nożną, a czasami nawet nie zaśnie na skokach narciarskich
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, personalizowania treści, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w sklepie. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? OK
0 Komentarzy