Zapłacilibyście $164 000 za taką kolekcję gier?

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Zapłacilibyście $164 000 za taką kolekcję gier? - gamedot.pl

Prawie 6000 gier i ponad 50 systemów gamingowych, zaczynając od "Atarynki" z lat osiemdziesiątych, a na współczesnych konsolach Sony i Microsoftu kończąc. Jak twierdzi właściciel, w jego kolekcji znajdują się same dobre gry (nie licząc paru wyjątków), których potencjalny nabywca nie będzie musiał się wstydzić.

 

O ile oczywiście taki nabywca się znajdzie - aukcja na eBayu trwa w najlepsze, a sam użytkownik reel.big.fish chce dostać za swoją kolekcję 164 tys. dolarów. Dużo i mało - całość przeznaczona jest raczej dla prawdziwych fanów retro, gdyż jakieś 80% tytułów pochodzi z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. No i całość jest w świetnym stanie - można odnieść wrażenie, że pan "gruba ryba" wręcz czcił swoją kolekcję.

 

Mała ciekawostka - wbrew pozorom nie jest to najdroższy i największy "pakiet" gier w historii. Oficjalny rekord Guinessa należy do Michaela Thomassona z Nowego Jorku, który sprzedał swoje ponad 10 tys. gier za 750 tys. "zielonych". Imponujące.

 

Wracając do tematu: całą listę zdjęć kolekcji znajdziecie pod tym adresem.

 

A sam pan reel.big.fish postanowił zrobić mały przewodnik video po swoim "pokoju gracza". Imponujące.

 

 

 

Źródło: vg247.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]