friday.jpg

FRIDAY THE 13TH: THE VIDEO GAME

Seria:

Friday the 13th: The Video Game to produkcja oparta na cyklu horrorów. Głównym bohaterem jest seryjny morderca Jason Voorhees, który zabija niewinne ofiary. Przy produkcji gry brał udział główny twórca filmowej odsłony. Akcja gry toczy się w okolicach jeziora Crystal, gdzie rozpoczęła się cała historia zawarta w filmie. Twórcy gry skupili się głównie na zabawie wieloosobowej. Jeden z graczy wciela się w mordercę, natomiast reszta ma za zadanie uniknąć śmierci oraz unicestwienie Jasona umieszczając na mapie różnego rodzaju pułapki. Bez współpracy między graczami będzie bardzo trudno uniknąć bolesnej śmierci. Oprócz zabawy wieloosobowej, twórcy nie zapomnieli o kampanii dla jednego gracza, która nawiązuje do serii filmów.

Wasza ocena
brak
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PC

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Studio:
brak danych
Wersja językowa:
Angielski
Nośnik i ilość:
brak danych
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Wtorek, 20 czerwca 2017
awatar
YASIU
  20-06-2017 13:05
Friday the 13th został przyjęty przez graczy dość chłodno. Gra posiadała wiele bugów, które jak tłumaczą sami autorzy wynikały z faktu zbyt wysokiego zainteresowania produkcją. Teraz studio przeprasza za wszelkie problemy oraz obiecuje darmowe dodatki.
Środa, 07 czerwca 2017
awatar
YASIU
  07-06-2017 12:30
Friday the 13th został przyjęty przez branżę niczym Mass Effect: Andromeda. Mało tego, wielu twierdzi, że ten wirtualny horror zamienił się w prawdziwy dla ich nerwów. 
Poniedziałek, 29 maja 2017
awatar
YASIU
  29-05-2017 18:29
Friday the 13th: The Game zadebiutowało w piątek i dotychczas gracze zdążyli się poskarżyć na masę błędów, które twórcy obiecali usunąć jak najszybciej.
Czytaj więcej

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie