Pomimo fali hejtu Friday the 13th: The Game sprzedaje się wyjątkowo dobrze

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Pomimo fali hejtu Friday the 13th: The Game sprzedaje się wyjątkowo dobrze - gamedot.pl

 

 

Friday the 13th: The Game nie miał łatwego początku. Produkcja spotkała się z ogromną falą krytyki graczy spowodowaną przede wszystkim wszelkiego rodzaju bugami. Twórcy jakiś czas temu bili się w piersi i obiecali ich usunięcie oraz wypuszczenie za jakiś czas fabularnego trybu. 

Jednak pomimo tych wszystkich kłopotów oraz średnich ocen oscylujących na poziomie 58-61% gra sprzedaje się wyjątkowo dobrze. 

Wydawca potwierdził, iż sprzedaż wyniosła na ten moment 1,8 mln ezgemplarzy, licząc od dnia debiutu w maju! Niestety duża w tym zasługa reklamy wszelkiej maści streamerów, którzy przed debiutem wychwalali Friday the 13th: The Game pod niebiosa, a jak wyszła masa bugów, to usiedli cicho. 

Tak czy siak wypada pogratulować bardzo dobrego wyniku. Przy okazji produkt trafi do sklepów w formie wydania pudełkowego 13 października bieżącego roku.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Wiedźmin 3: Edycja Gry Roku PL XONE

Wiedźmin 3: Edycja Gry Roku PL XONE

Zagraj w najbardziej dopracowaną i kompletną wersję najczęściej nagradzanej gry 2015 roku - Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dostępna teraz wraz ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkami w postaci...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy