• Strona główna
  • Newsy
  • Nowa aktualizacja do friday the 13th pojawi się jeszcze dziś i wprowadzi rywalizację z botami offline

Nowa aktualizacja do Friday the 13th pojawi się jeszcze dziś i wprowadzi rywalizację z botami offline

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Nowa aktualizacja do Friday the 13th pojawi się jeszcze dziś i wprowadzi rywalizację z botami offline - gamedot.pl

 

Temat Friday the 13th: The Game w ostatnim okresie niecho ucichł, ale autorzy postanowili przypomnieć o swojej grze za sprawą świątecznej aktualizacji, która zadebiutuje jeszcze dziś. 

Aktualizacja wprowadzi przede wszystkim rywalizację z botami w trybie offline. Nie będzie to wyczekiwana przez wielu kampania fabularna, a możliwość sprawdzenia mapy przed potyczkami online lub po prostu odskocznia od ludzi. 

Opcja pojawi się w menu głównym w którym wybierzemy dowolną mapę, postać, przeciwników czy jeden z trzech dostępnych poziomów trudności. NPC z kolei będą posiadały większość funkcji takich jak naprawa samochodów, ukrywanie się w szafach i barykada drzwi. 

Dodatkowo łatka podniesie maksymalny level ze 101 do 150. Plus nowe strone świąteczne. Właśnie. Autorzy przygotowali specjalne eventy świąteczne. Pierwszy z nich zacznie się 18 i potrwa do 23 grudnia. Natomiast od 23 do 27 grudnia otrzymamy większe szanse na odnalezienie kaset z Pamelą oraz Jarvisem. W okresie 23 grudnia i 2 stycznia otrzymamy większą ilość punktów CP.

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]