Assassin's Creed Unity – Ubisoft broni niższej rozdzielczości na konsolach

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Assassin's Creed Unity – Ubisoft broni niższej rozdzielczości na konsolach - gamedot.pl

Niedawno ogłoszono, że Assassin's Creed Unity ukaże się na konsolach w rozdzielczości 900p i 30fps-ach (klatkach na sekundę). Osobiście nigdy nie przywiązywałem uwagi do takich spraw – jeśli gra nie tnie i jest dobra to po prostu się nią cieszę. W sieci jednak znalazło się wiele osób liczących na wirtualny Paryż w 1080p i 60fps-ach, Ubisoft postanowił nawiązać z nimi kontakt.

 

Firma tłumaczy, że ta drobna utrata na jakości wizualiów to świadomy wybór. Dzięki temu Assassin's Creed Unity będzie lepsze, bo uzyskane w ten sposób zasoby mocy zostaną przeznaczone na kampanie co-opowe, więcej postaci na ekranie i ulepszenie rozgrywki.

 

I mi to pasuje, bo od dawna czekam na przeskok jakościowy właśnie w mechanice Assassin's Creed. Chcę żeby ta seria się rozwijała, a do tego nie jest jej niezbędne Full HD. Oby tylko nowa część udowodniła to co mówi Ubisoft dostarczając przygody naprawdę wysokiej jakości.

 

źródło: eurogamer.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]