Zabijanie koni? Kontrowersje w Assassin's Creed: Syndicate

Parsec - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Zabijanie koni? Kontrowersje w Assassin's Creed: Syndicate - gamedot.pl

Miłośnicy koników nie będą zadowoleni czterominutową prezentacją nowych ficzerów w Assassin's Creed: Syndicate. Prócz jakichś pierdół jak nowe egzekucje, kombosy, czy finishery wrogów pojawiła się dosyć kontrowersyjna sprawa.

 

Dorożki to spory aspekt gry, który nieraz uratuje nam skórę lub też pomoże w misji i jak zwykle Ubi stara się iść w "pełen realizm". Gracze będą mogli strzelać do powozów, by spłoszyć konie lub... opcjonalnie je zabić. Ta brutalna kwestia może wywołać spore zamieszanie wśród miłośników zwierząt. Protesty ze strony PETA czuć w powietrzu.

 

 

 

Źródło: allgamesbeta

 

2 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Monster Hunter World Iceborne XONE

Monster Hunter World Iceborne XONE

Monster Hunter World: Iceborne to długo wyczekiwane, olbrzymie rozszerzenie fabularne* do wielokrotnie nagradzanej gry Moster Hunter World, będącej najlepiej sprzedającym się tytułem w...

229,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
Sinter (gość) 4 lata temu

W red dead redemption jakoś nie robiło to nikomu problemu

0 Odpowiedz
REDmartinesart 4 lata temu

W trójce zarzynało się psy, jakoś im umknęło. Czy jest coś piękniejszego od zarzynania zwierząt? A no tak, jest...zarzynanie ludzi!

Gdyby udało się zmodyfikować genetycznie kilka końskich kopyt na dłonie z przeciwstawnym kciukiem, konie mogły by nieść transparenty.

0 Odpowiedz
ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl