Jak powstało Broken Age – filmy dokumentalne udostępnione za darmo

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Jak powstało Broken Age – filmy dokumentalne udostępnione za darmo - gamedot.pl

Ekipa 2 Player Productions towarzyszyła Timowi Schaferowi i studiu Double Fine przez długie miesiące, kręcąc dla fanów wspierających Broken Age (nazywane na początku Double Fina Adventure) dokument pokazujący kulisy prac nad tą przygodówką. Teraz cały materiał, początkowo dostępny tylko dla osób wspierających studio na Kickstarterze, jest już dostępny na YouTube. 

 

Zróbcie sobie dzban herbaty, przygotujcie ciastka i energetyki bo dwudziestoczęściowy (!!) dokument nie tylko sporo trwa – jest też totalnie fascynujący:

 


Kolejne dokumenty znajdziecie oczywiście na kanale Double Fine na YouTube. Polecam poświęcenie im czasu i uwagi, na pewno opłaci się to bardziej niż wciąganie kolejnego sezonu jakiegoś serialu.

 

 

 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Worlds PL XONE

Lego Worlds PL XONE

W LEGO® Worlds gracze mają szansę odkrywać skarby przeróżnych światów - od zabawnych po fantastyczne - pełnych zawrotnej wręcz liczby przeróżnych pojazdów oraz stworzeń, od kowbojów...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl