persona-3.jpg

PERSONA 3

Seria: Persona

Trzecia odsłona serii gier z gatunku jRPG autorstwa japońskiego studia Atlus. Gracz w niej odgrywa rolę siedemnastoletniego ucznia liceum, który pozyskuje moc przywoływania demonów i podejmuje walkę z monstrami czyhającymi na ludzkie dusze.

Fabuła: W Persona 3 wcielamy się w rolę siedemnastoletniego ucznia, który zmienia swoje liceum. Już pierwszego dnia w nowej szkole zostaje zaatakowany przez tajemnicze monstra nazywane Shadow, które każdej doby po północy wychodzą pożerać dusze śpiących ludzi. Okazuje się wówczas, że nasz bohater posiada zdolność przywoływania demonów zwanych Persona, które uczestniczą w walce i mu pomagają. Wówczas nasza postać staje na czele oddziału podobnych mu wybrańców w celu walki z Shadow.

Rozgrywka: Persona 3 jest jRPG-iem utrzymanym w estetyce anime, w którym rozgrywka polega na prowadzeniu przez graczy podwójnego życia. Za dnia nasza postać prowadzi normalne życie nastolatka, zaczynając od zajęć szkolnych, a kończąc na zabawach i towarzyskim spędzaniu czasu. Terminarz gry jest tak skonstruowany, aby odzwierciedlał rzeczywisty tok nauki. Nocą zaś należy walczyć z monstrami, przywołując Persona. Całość gry estetycznie jest nastawiona na nastoletniego odbiorcę.

Wasza ocena
brak
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PS2

Premiera na Świecie:
Wydawca:
Studio:
Wersja językowa:
Angielski
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry

Newsy

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.