Killzone 3.jpg

KILLZONE 3

Seria: Killzone

Killzone 3 to trzecia odsłona serii strzelanin pierwszoosobowych, w których jako reprezentanci rasy ludzkiej w ramach sił ISA staczamy boje z obcą rasą Helghast. Jest to zarazem pierwsza część serii, w której możemy obsługiwać pojazdy i korzystać z kontrolera PlayStation Move.

Fabuła: Visari, przywódca rasy Helghast, która w niedalekiej przyszłości toczy walkę z ludzkimi siłami Interplanetary Strategic Alliance, nie żyje. Próbę podjęcia przez senat Helghan rokowań na rzecz pokoju przerywa jednak pucz admirała Orlocka, który dysponuje nowoczesnym, zorganizowanym wojskiem. Orlock przypuszcza zatem kolejny, wielce niszczycielski atak na armię ludzką. ISA przegrupowuje jednak resztkę swoich sił, licząc między innymi na skuteczność dwójki żołnierzy z Killzone 2, Seva i Rico.

Rozgrywka: W Killzone 3 pojawiają się elementy rozgrywki znane już z poprzedniej odsłony serii. Prowadząc ciężką walkę przy użyciu broni palnej, dysponujemy systemem chowania się za przeszkodami, jak również mamy możliwość pełnej destrukcji podatnego na zniszczenia środowiska. W Killzone 3 po raz pierwszy w serii pojawia się jednak możliwość użycia pojazdów i dokonywania przy ich użyciu śmiałych napadów na pozycje wroga. Oprócz trybu kampanii mamy do dyspozycji klasyczny deathmatch oraz fabularyzowane misje wieloosobowe zwane Operacjami.

Wasza ocena
10
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PS3

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wersja językowa:
Polski (dubbing)
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.