• Strona główna
  • Newsy
  • Horizon: zero dawn skupi się na tradycyjnej przygodzie. wiedźmin 3 wzorem dobrego rpg-a

Horizon: Zero Dawn skupi się na tradycyjnej przygodzie. Wiedźmin 3 wzorem dobrego RPG-a

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Horizon: Zero Dawn skupi się na tradycyjnej przygodzie. Wiedźmin 3 wzorem dobrego RPG-a - gamedot.pl

Gra RPG Horizon: Zero Dawn nie zaproponuje nam komponentu sieciowego. Przynajmniej nie w premierowej wersji. Kooperacja może być częścią przyszłościowych planów. Holenderskie Guerrilla Games odczuwalnie chce przede wszystkim dopracować rzeczy, jakie kulały przy marce Killzone – chodzi rzecz jasna o założenia narracyjne.

 

Produkcja role-play po przyrostu potrzebuje dobrej fabuły. Dlatego GG skupia się na tradycyjnej, fabularyzowanej przygodzie. Na trybie zależnym od decyzji pojedynczego gracza. Mark Norris, executive producer mówi o historii, której główną gwiazdą jest rudowłosa Eloy. Owa historia ponoć ma zagwarantować nam fantastyczne doznania.

 

GG po 10 latach może wreszcie stworzyć świeże IP. Programiści chyba chcą dobrze wykorzystać nadarzającą się okazję. Tworzenie gry RPG to trudne zadanie, ale developer związany z Sony uczy się na... sukcesach konkurencyjnych ekip. Norris postrzega Wiedźmina 3 jako dobry wzór – to gra związana z wyrazistą postacią i klasycznym wariantem SP. Guerrilla Games stara się podążać w kierunku wytyczonym przez polskie CDP RED.

 

Warto przypomnieć, że twórcy marki Killzone zatrudnili scenarzystę gry Fallout: New Vegas. Questy czy przerywniki filmowe z Horizon będą owocem trudu ludzi, jacy pracowali przy Dzikim Gonie.

 

Źródło: Gamingbolt

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]