Zabawę w Cyberpunk 2077 zakończy jedynie śmierć

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Od pewnego czasu autorzy powstającego Cyberpunka 2077 udzielają wywiadów w różnych serwisach, przy okazji serwując nam kolejne nowinki o grze. Najnowsza dotyczy niewykonania zadań w grze oraz niepowodzenia w misjach jakie będziemy wykonywać. Została ona upubliczniona wraz z wywiadem przeprowadzonym przez serwis Gamestar z pracownikami studia CD Projekt RED.

 

 

W przeciwieństwie do wielu produkcji, porażka nie będzie oznaczała wielkiego napisu „Game Over” i restartu od ostatniego zapisu. Takie zdarzenie będzie możliwe tylko w przypadku faktycznej śmierci naszej postaci. Niepowodzenie podczas misji będzie zaś miało inne konsekwencje, z którymi po prostu będziemy musieli się uporać w ramach gry. W związku z czym nasze błędy będą rzutować prawdopodobnie na cała rozgrywkę. Jak sami twórcy gry przyznają, podczas prac nad Cyberpunkiem 2077, starają się przewidzieć najbardziej niedorzeczne i niestandardowe zachowania graczy, aby następnie wziąć je pod uwagę w procesie projektowania misji.  

Całość brzmi zdecydowanie ciekawie i jeśli twórcom uda się spełnić wszystkie zapewnienia, to gra może być rzeczywiście rewolucyjna. Czy twórcom uda się ponownie podnieść poprzeczkę, tak jak się to udało przy okazji Wiedźmina? Być może dowiemy się wstępnie już podczas najbliższych targów E3, które odbędą się w czerwcu. 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III XONE

Desperados III XONE

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

1 Komentarz

awatar
jurasz (gość) rok temu

fajna informacja pzdr

2 Odpowiedz
TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl