Zabawę w Cyberpunk 2077 zakończy jedynie śmierć

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Od pewnego czasu autorzy powstającego Cyberpunka 2077 udzielają wywiadów w różnych serwisach, przy okazji serwując nam kolejne nowinki o grze. Najnowsza dotyczy niewykonania zadań w grze oraz niepowodzenia w misjach jakie będziemy wykonywać. Została ona upubliczniona wraz z wywiadem przeprowadzonym przez serwis Gamestar z pracownikami studia CD Projekt RED.

 

 

W przeciwieństwie do wielu produkcji, porażka nie będzie oznaczała wielkiego napisu „Game Over” i restartu od ostatniego zapisu. Takie zdarzenie będzie możliwe tylko w przypadku faktycznej śmierci naszej postaci. Niepowodzenie podczas misji będzie zaś miało inne konsekwencje, z którymi po prostu będziemy musieli się uporać w ramach gry. W związku z czym nasze błędy będą rzutować prawdopodobnie na cała rozgrywkę. Jak sami twórcy gry przyznają, podczas prac nad Cyberpunkiem 2077, starają się przewidzieć najbardziej niedorzeczne i niestandardowe zachowania graczy, aby następnie wziąć je pod uwagę w procesie projektowania misji.  

Całość brzmi zdecydowanie ciekawie i jeśli twórcom uda się spełnić wszystkie zapewnienia, to gra może być rzeczywiście rewolucyjna. Czy twórcom uda się ponownie podnieść poprzeczkę, tak jak się to udało przy okazji Wiedźmina? Być może dowiemy się wstępnie już podczas najbliższych targów E3, które odbędą się w czerwcu. 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Final Fantasy XIV Shadowbringers PS4

Final Fantasy XIV Shadowbringers PS4

Weź udział w kolejnej części sagi wysoko ocenianej gry MMO – FINAL FANTASY® XIV Online dzięki nowemu, epickiemu rozszerzeniu fabularnemu – SHADOWBRINGERS! Odkryj zapierające dech w...

199,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
jurasz (gość) 4 miesiące temu

fajna informacja pzdr

2 Odpowiedz