Wiceprezes EA: Kochamy gry zawierające singleplayer

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Wiceprezes EA: Kochamy gry zawierające singleplayer - gamedot.pl

 

Jakiś czas temu przy okazji faktu zamknięcia Visceral Games odpowiedzialnego w ostatnim okresie istnienia za kolejny projekt z uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawiły się głosy jakoby złe Electronic Arts chciało zniszczyć singleplayera. Teraz firma postanowiła wytłumaczyć swoje stanowisko.

Patrick Söderlund - wiceprezes EA tłumaczy, że powodem zmian koncepcyjnych tytułu były obecne trendy na rynku, a nie jakieś spore zamiłowanie do oferowania lootskrzynek, czy innych elementów dodatkowo płatnych. Po prostu nowe Star Wars ma zaciekawić i przyciągnąć ludzi na dłuższy okres czasu. 

Przy okazji wyżej wymienionego stanowiska pojawiły się pogłoski sugerujące naciskanie na otwartość growego świata i tryb multiplayer kosztem kampanii fabularnej. 

Jednak jak się okazało zapytany przez redaktorów portalu Kotaku zastępca szefa Elektroników stwierdził, że kocha produkcje zawierające elementy fabularne i w tym wypadku wcale nie chodziło o chęć zarobku, a kiepski efekt prac nad stworzoną opowieścią. Przez to właśnie radykalnie zmieniono założenia gry. 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]