Tiles-and-Tales-Android-Game.jpg

TILES & TALES

Seria:

Fabuła gry Akcja gry toczy się w magicznym, średniowiecznym królestwie Zanira, które zostaje napadnięte przez złowrogie Norboldy – potwory niszczące wszystko, co napotkają na drodze. Gracz wciela się w jednego z czterech dostępnych charakterów: giermka Lily, księcia Gareth, rycerza Rumforda lub łotrzyka Igua. Misją jest odparcie ataku wrogich istot i ocalenie królestwa. Bohater, na każdym poziomie rozgrywki, pokonuje hordy przeciwników, by ostatecznie stoczyć walkę z największym wrogiem, który w wachlarzu swoich umiejętności posiada potężne ataki specjalne.

Zasady rozgrywki Przygodę z Tiles & Tales gracz rozpoczyna od samouczka, który ma za zadanie zaznajomić go z mechaniką gry. Pojedynki z przeciwnikami odbywają się w turach, jeden po drugim. Starcie polega na układaniu różnokolorowych płytek. Moc danej płytki zależy od sumy wartości połączonych ze sobą płytek tego samego rodzaju. Zawodnik ma do dyspozycji ograniczoną ilość ruchów. Czerwone kamienie odpowiadają za siłę ataku, zielone pozwalają leczyć obrażenia, złote wymieniane są na monety, fioletowe z symbolem klucza otwierają tajemnicze skrzynie napotykane na naszej drodze. Dodatkowo, po zebraniu odpowiedniej ilości błękitnych kryształów otwiera się portal pozwalający ukończyć poziom.

Pokonując kolejne etapy i zdobywając złoto, gracz rozwija talenty, które zapewniają mu m.in.: wyższą siłę ataku, skuteczniejszą obronę lub zwiększenie dostępnej ilości ruchów. Do pierwszych dwóch postaci, Lily i Garetha, zawodnik ma dostęp od samego początku gry. Za pomocą diamentów, stanowiących walutę premium, gracz odblokowuje bohaterów specjalnych – Iguę i Rumforda. Aby urozmaicić rozgrywkę, zawodnik może wykonywać codzienne oraz cotygodniowe misje specjalne, za które zostanie hojnie wynagrodzony.

Tryb wieloosobowy Gracze mogą włączyć się do gry za pomocą Facebooka i współzawodniczyć z przyjaciółmi lub pomagać sobie nawzajem poprzez wysyłanie rozmaitych pakietów wzmacniających postacie. Poszukiwaczom przygód w królestwie Zanira udostępniono możliwość otwierania skrzyń ze skarbami, pełnych cennych przedmiotów oraz złota potrzebnego do rozwijania talentów postaci. System kooperacji pozwala także graczom, we współpracy z innymi taktykami, stworzyć potężny oręż dla bohaterów.

Liczne dodatki Twórcy gry nieustannie pracują nad aktualizacjami tytułu. Ostatnie rozszerzenie wprowadza Wieżę Magików – magiczną budowlę, która pomaga poszukiwaczom przygód w czasie walki. Aby ją aktywować, gracz potrzebuje złotych gwiazdek, pojawiających się na drodze co jakiś czas. Wieża posiada liczne zdolności, szczególnie przydatne podczas finałowych pojedynków. Bohaterowie dostają m.in. szansę na: otrzymanie małego lub dużego pola podwajającego wartość kamieni w czasie walki z bossem, siły ataku przeciwko bossowi lub zablokowanie umiejętności specjalnej bossa.

Wasza ocena
brak
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na ANDROID

Studio:
brak danych
Wersja językowa:
brak danych
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry
Dane produktu:

Gra na IOS

Studio:
brak danych
Wersja językowa:
brak danych
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry
Dane produktu:

Gra na PC

Studio:
brak danych
Wersja językowa:
brak danych
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry

Newsy

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.