Szansa na powstanie kolejnego World of Tank jest wręcz zerowa

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Szansa na powstanie kolejnego World of Tank jest wręcz zerowa - gamedot.pl

 

Nie oszukujmy się - World of Tanks ma na koncie już parę ładnych lat. Nic więc dziwnego, że podczas trwających targów Pax Australia Alex de Giorgio przedstawiciel Wargamingu został zapytany wprost o ewentualną kontynuację. Jego odpowiedź jest jednoznaczna. 

Firma traktuje swoją główną grę w formie popularnej ostatnimi czasy usługi, która w dodatku ma być stopniową ewolucją, a nie rewolucją. Stworzenie kontynuacji nie ma więc dla nich żadnego większego sensu. 

Teoretycznie istnieje powiedzenie "Nigdy nie mów nigdy", aczkolwiek jeżeli w ciągu najbliższych kilkunastu lat deweloperzy podtrzymają swoje stanowisko, a na to się zanosi, to faktycznie sequel nie zostanie stworzony. Do tego należy doliczyć stwierdzenie, iż studio chce rozwijać obecny projekt nawet do roku 2030 (jeżeli będzie zainteresowanie społeczności). 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

GRA CARMAGEDDON MAX DAMAGE XONE

GRA CARMAGEDDON MAX DAMAGE XONE

Rozbijaj, miażdż i niszcz! Koniec nastąpi dopiero wtedy, gdy wszystkich unicestwisz. Usiądź za kierownicą i gaz do dechy! Oto miasto, w którym przechodnie oznaczają punkty, a ich...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy