Najnowsza aktualizacja do Dying Light przyniesie graczom 4 nowe mapy!

Piechol - 
8osób uważa ten artykuł za ciekawy

Udostępnione przez Techland narzędzia do tworzenia własnych map do Dying Light (niestety tylko na PC) poszły w ruch na całym świecie. Moderzy nie śpią i nie trzeba było długo czekać na pojawienie się kilku naprawdę imponujących poziomów. Imponujących do tego stopnia, że Techland postanowił umieścić najlepsze z nich w kolejnych aktualizacjach do swojej gry.

Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, że tym sposobem również gracze konsolowi będą mogli nacieszyć się tym, co stworzyła mod-scena. Nie jest to pierwszy taki przypadek w historii gamingu, ale może jest to początek całkiem zdrowego trendu? Miejmy nadzieję.

Jak jednak wyglądają rzeczone mapy wybrane przez Techland? Zobaczcie sami.

 

 

Trzeba przyznać, że zapowiada się nader ciekawie. Cztery zupełnie nowe mapy i do tego prezentujące zupełnie inne koncepcje zabawy. Warto przyjrzeć się im z osobna:

 

- The Tunnel – horror, w którym decyzje gracza mają odgrywać ważną rolę. Czyżby takie małe The Walking Dead wewnątrz Dying Light?

 

- Climb Down to 21 – mapa stworzona z myślą o lubujących się w parkourze. Masa skakania i wspinaczki.

 

- The Hunter – survival pełną gębą! Ty, łuk i hordy zombiaków buszujących po lesie, pragnących uczynić z twojego ciała bufet.

 

- Tee Vee – pokręcona wizja autora, którą lepiej raczyć się w ciemności.

 

Jak podobają się Wam nowe mapy? Ja już pobieram swoją aktualizację i nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł sam je przetestować.

0 osób dodało komentarz
8osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]