carmechani2018.jpg

CAR MECHANIC SIMULATOR 2018

Seria: Car Mechanic Simulator

Karierę rozpoczynamy w dość małym garażu, a zalążek fabularny choć się przewija, to jest nic nie znaczący w tego typu grze i przedstawia klasyczną drogę bohatera od małego mechanika, działającego na zlecenia do wielkiego rekina samochodowego biznesu. Dostępne w Car Mechanicu zlecenia dzielimy na te podstawowe, wymagane do ukończenia opowieści oraz poboczne. Co ciekawe nie jesteśmy rzucani od razu na głęboką wodę dzięki czemu w początkowej fazie otrzymujemy wręcz banalnie proste zadania do wykonania pokroju wymiany opon, czy klocków hamulcowych zaś później znacznie trudniejsze i potrzebujące dodatkowych narzędzi, myślenia oraz poświęcenia cennych minut z życia.

Wasza ocena
brak
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PC

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wydawca:
Wersja językowa:
polska i angielska
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Poniedziałek, 28 sierpnia 2017
awatar
YASIU
  28-08-2017 09:10, ostatnia zmiana 6 lat temu
Car Mechanic Simulator, to jedyna seria wśród masy zalewającej nas fali symulatorów mająca większy sens i mogąca śmiało służyć jako program do nauki w szkołach zawodowych. Czy edycja na 2018 rok kontynuuje tą chlubą tradycję?
Wtorek, 25 lipca 2017
Wtorek, 09 maja 2017
awatar
Darius
  09-05-2017 09:48
Klucze w dłoń i do dzieła! Auta same się nie naprawią!

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.