Hello Games: Nie pozwolimy na opóźnienia w pracach nad No Man's Sky!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Hello Games: Nie pozwolimy na opóźnienia w pracach nad No Man's Sky! - gamedot.pl

Ciężkie jest życie niezależnych twórców, zwłaszcza gdy nawet natura sabotuje proces kreacji oryginalnych pomysłów. Hello Games zostało zalane pierwszy raz w okresie świąteczym i ponownie, na początku tego roku. Szef firmy, Sean Murray w końcu postanowił odpowiedzieć na pytania związane z przyszłością firmy jak i aktualnym jej stanem. Bez większego zaskoczenia (niestety), straty okazały się być ogromne - jak mówi sam Sean, wystarczyłyby one na sfinansowanie jakiegoś mniejszego tytułu. Powiedział również, że aktualnie Hello Games pracuje w tymczasowej siedzibie, a część osób wykonuje swoje obowiązki w domach. Proces tworzenia No Man's Sky z oczywistych względów również został opóźniony, jednak firma woli poświęcić tytułowi teraz więcej czasu, niż po prostu zmienić datę premiery. Fani projektu sugerowali firmie utworzenie kolejnej akcji na platformie Kickstarter, co Sean Murray bierze pod uwagę, jednak z uwagi na brak stabilizacji w pracach, może to się odbić negatywnie na wizerunku Hello Games - dlatego też cała kampania będzie musiała poczekać. Ekipa Hello Games patrzy jednak entuzjastycznie w przyszłość, mając za motto jakże prawdziwe słowa 'co nas nie zabije, to nas wzmocni'. Trzymajmy kciuki za developerów i oby ich determinacja doprowadziła do jak najszybszej odbudowy i premiery No Man's Sky.

 

 

Źródło: gamespot.com

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]