Assassin's Creed Liberation HD już jest dostępny!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Assassin's Creed Liberation HD już jest dostępny! - gamedot.pl

[UPDATE] Wraz z premierą nowej wersji gry, Ubisoft udostępniło również wersję demo. Triala mogą pobrać posiadacze PS3 i X360 z PlayStation Store i Xbox Live.

 

Właśnie dzisiaj Assassin's Creed: Liberation HD trafił na PS3, X360 oraz PC. Cena gry w wersjach konsolowych wynosi około 79zł, natomiast za wersję PC przyjdzie nam zapłacić 60-80zł, w zależności od dystrybutora. Tytuł ten jest reedycją produkcji z 2012 roku, która wówczas była dostępna tylko na konsolkę PS Vita. Nowa edycja HD przeznaczona na duże platformy, została poprawiona w stosunku do pierwowzoru - posiada ulepszoną grafikę, lepszej jakości muzykę i efekty dźwiękowe, usprawnienia w samej rozgrywce oraz nowe poziomy. Innymi słowy, nie jest to zwykły port, więc warto się nim zainteresować - nawet jeżeli znamy ten tytuł z konsoli przenośnej.

 

Sama gra pozwala nam się wcielić w postać kobiety-asasynki o imieniu Aveline, zwiedzającej głównie Nowy Orlean oraz okoliczne tereny stanu Luizjana. Gra pokrywa się czasowo z wydarzeniami znanymi z trzeciej części serii, rozgrywając się na przestrzeni lat 1765-1780.

 

 

Źródło: computerandvideogames.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]