Tomb Raider: Definitive Edition krokiem ku nowej generacji dla całej serii

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tomb Raider: Definitive Edition krokiem ku nowej generacji dla całej serii - gamedot.pl

Crystal Dynamics postanowiło rzucić się na konsole nowej generacji w dość zachowawczy sposób, wykorzystując reboot Tomb Raidera do poznania ich architektury. Tworzenie Tomb Raider: Definitive Edition przedstawia nową sylwetkę Lary nie bez powodu – zrobiono tak dlatego, by móc w pełni zaprezentować nowe spojrzenie na losy tej bohaterki na next-genach (wiemy już przecież, że trwają właśnie prace na kontynuacją tej gry).

 

„Uruchamiamy [na potrzeby wersji na PS4 i XOne] nowy silnik , wprowadzamy nowe standardy i chcemy wykorzystać zaawansowane oświetlenie, cieniowanie, systemy cząsteczek oraz silnik fizyki, który był niemożliwy do uciągnięcia przez poprzednią generację.”

 

Wygląda, więc na to, że gra będzie czymś w rodzaju szkieletu dla kolejnego Tomb Raidera. Oby wyszło to nam wszystkim na zdrowie i zapowiedź nowej części była równie dużym wydarzeniem co pierwszy pokaz samego rebootu. Nie mogę się już tego doczekać.

 

źródło: vg247

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]