Abyss Odyssey cover.jpg

ABYSS ODYSSEY

Seria: Abyss Odyssey

Abyss Odyssey side-scrollowa platformówka utrzymana w realiach fantasy. Gra, utrzymana w stylistyce secesyjnej, pozwala nam na wcielenie się w jedną z trzech postaci, które podczas swojej wyprawy czeka mnóstwo starć z potworami.

Fabuła: Zarówno wojowniczce Katrien, Widmowemu Mnichowi oraz eterycznej Pincoyi przyświeca jeden cel – osiagniecie stanu życia wiecznego. W tym celu, każde z bohaterów udaje się na wyprawę do tytułowej krainy, gdzie muszą zmierzyć się z licznymi potworami. W generowanych losowo planszach oprócz przerażających ucieleśnień zła, bohaterowie znajdują też pomocnych sprzedawców dóbr, które pomagają bohaterom w kolejnych starciach.

Rozgrywka: Każdy z bohaterów cechuje się innymi zdolnościami. Co więcej, wcielając się w jedną z postaci, gracz dostaje do dyspozycji całą masę wszelakich ruchów oraz ataków, dzięki czemu może dostosować metodę przeprowadzanej walki do przeciwnika. Za każdym podejściem do gry, kolejne lokalizacje są generowane losowo, co z pewnością zachęci do kilkukrotnego podchodzenia do gry.

Wasza ocena
brak
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PC

Studio:
brak danych
Wersja językowa:
brak danych
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
brak danych
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Czwartek, 18 lutego 2016
awatar
Orzeł
  18-02-2016 17:08

Jak trudno zrobić grę, na której zarobisz miliony? Okazuje się, że nietrudno, wystarczy umieścić w jej tytule nazwisko celebrytki.

Czwartek, 06 marca 2014
awatar
Cascad
  06-03-2014 11:12

Chilijskie studio Ace Team specjalizujące się w tworzeniu oryginalnych, ciekawych i bardzo trudnych do wypromowania gier szykuje nam pięknie wyglądającą podróż w nieznane. Poznajcie Abyss Odyssey.

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.