Gra z Kim Kardashian - 100 mln USD w pół roku

Orzeł - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Gra z Kim Kardashian - 100 mln USD w pół roku

Olbrzymi sukces zanotowała gra mobilna od Glu Mobile, Kim Kardashian: Hollywood, która oparta jest o postać znanej celebrytki. Grę rozpowszechniono do pobrania bezpłatnie na urządzenia z telefony i tablety z systemem Android i iOS.


Okazuje się, że w ciągu pierwszych pięciu miesięcy od dnia premiery, gra o Kim Kardashian zarobiła ponad 100 milionów dolarów, a w ciągu roku - 200 milionów dolarów. Tak ogromne zyski przyniosły mikrotransakcje, przez które gracze mogą nabywać przedmioty, takie jak samochody czy ubrania.


Glu Mobile, twórcy tej jakże dochodowej gry, liczą na to, że uda im się powtórzyć sukces z nadchodzącymi tytułami, które tym razem oparte będą o Kendall i Kylie Jenner, kolejne amerykańskie modelki/celebrytki.

 Źróło: IGN

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

V-Rally 4 XONE

V-Rally 4 XONE

Przeżyj ekstremalną przygodę i zostań prawdziwym ekspertem w tym wymagającym symulatorze. Zmierz się z wyzwaniami podczas wyścigów rajdowych, rallycrossu, driftów, wyścigów buggy oraz...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl