Ff8_cover.png

FINAL FANTASY VIII

Seria: Final Fantasy

w przygotowanie...

Wasza ocena
brak
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PSX

Studio:
brak danych
Wersja językowa:
brak danych
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
brak danych
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Środa, 25 lutego 2015
awatar
Filip 'Sirmann' Jankowski
  25-02-2015 18:56, ostatnia zmiana 9 lat temu

Jeśli w dyskusjach forumowych pojawia się termin jRPG, to zwykle w odniesieniu do jednej serii, która dobija powoli do sędziwej jak na gry wideo trzydziestki. Ta jedna franczyza wyniosła niewielką japońską wytwórnię Square do roli wielkiego wydawnictwa, które jeszcze nie tak niedawno wsławiło się wchłonięciem brytyjskiego Eidos Interactive. Final Fantasy nieustannie rozpala wyobraźnię milionów graczy na całym świecie, stanowiąc wzór dla innych gier gatunku.

Wtorek, 15 lipca 2014
awatar
chinemantis
  15-07-2014 17:32, ostatnia zmiana 9 lat temu

Nihilistyczny wywód na temat rzeczy, które istnieją w grach, a które nie istnieją w rzeczywistości, a które przydałyby mi się, by niczym drużyna R próbować uwięzić wszystkie pokemony, chroniąc przy okazji świat od dewastacji.

Środa, 19 lutego 2014
awatar
Mex
  19-02-2014 16:40

...Czy tego chcecie czy nie. Square Enix widzi spory potencjał w tym, by marka Final Fantasy była o wiele bardziej widoczna na PC niż miało to miejsce przez ostatnie lata. Entuzjazm ten rozbudziły ostatnie premiery firmy.

Czytaj więcej

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.