Final Fantasy będzie częstym gościem na PC

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Final Fantasy będzie częstym gościem na PC - gamedot.pl

Ponieważ Final Fantasy XIV: A Realm Reborn radzi sobie dobrze na rynku komputerów osobistych, i wtórują mu steamowe wersje Final Fantasy VII i VIII przedstawiciele Square Enix czują się zachęceni do częstszych „wizyt” na pecetach.

 

Yoshinori Kitase, producent serii przyznaje:

 

„Widzimy w tym spory potencjał – wciąż jest wiele krajów gdzie PC jest bardzo mocne. Myśląc zatem o szerszej widowni i docieraniu do nowych graczy zdecydowanie będziemy zainteresowani tym, by odważniej wejść w ten rynek.”

 

W czerwcu zeszłego roku zapowiedziano Final Fantasy XV, które obecnie wychodzi tylko na PS4 i XOne... ciekawe czy z czasem doczekamy się też powstania wersji na pecety. Nikt by się chyba o to nie obraził, prawda?

 

 

źródło: eurogamer.net

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

martwy zombie 10 lat temu

XV na PC pewnie całkiem nieźle by się sprzedało, tylko co z piractwem?

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]