Gra naśladująca P.T. prawdopodobnie wykorzysta potencjał PlayStation VR

hraboll - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Gra naśladująca P.T. prawdopodobnie wykorzysta potencjał PlayStation VR - gamedot.pl

Technologia VR ponoć ma błyszczeć przede wszystkim przy horrorach. Mówi się o lepszej immersji – podkręcaniu ogólnych doznań. Mamy być częścią projektu, który rozbudza wielkie i szczere emocje. Allison Road – projekt od Lilith Studios, gra z dreszczykiem ma spierać urządzenia VR. Najczęściej wspominano o goglach Oculus Rift. Co z PS VR? Developer rozmawiał z Sony w lipcu, ale... jeszcze niczego nie potwierdzono.

 

Mimo to Shahid Kamal Ahmad – człowiek związany z niebieskim obozem – może zwiastować nam nawiązanie pewnej współpracy. Przypuszczalnie na oficjalny komunikat poczekamy do Paris Games Week – impreza startuje 28 października, a Sony już dawno potwierdziło swoją obecność.

 

 

Swoją drogą, producent konsol PlayStation przy okazji TGS 2015 deklarował, że PS VR będzie traktowane jak nowa platforma do grania. Trzeba aktywnie walczyć o wsparcie developerów. Sony tak naprawdę nie zaprezentowało jeszcze wielu – aktualnie planowanych – tytułów, mówił o tym sam Shuhei Yoshida (lider grupy developerskiej Sony Worldwide Studios).

 

Warto przypomnieć, że horror Allison Road znalazł swojego wydawcę. Lilith ostatecznie zrezygnowało z crowdfundingu.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Doom Eternal PS4

Doom Eternal PS4

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl