Klon P.T./Silent Hills kasuje Kickstartera, ale to dobrze

Cascad - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Klon P.T./Silent Hills kasuje Kickstartera, ale to dobrze - gamedot.pl

Allison Road to gra podejrzanie podobna do P.T. (czyli grywalnego trailera Silent Hills) - tak bardzo, że nie jestem pewny czy w Konami nie myślano przez chwilę o złożeniu pozwu o plagiat. Tak się jednak nie stało i pozycja o chodzeniu po domu nawiedzonym przez "okropnie straszną" dziewczynę zaczął podbijać Kickstartera i... strona zbiórki została już zamknięta.

 

 

Czemu? Ponieważ twórcy Allison Road znaleźli inwestora i nie chcą już pieniędzy zbieranych od społeczności (brawa dla nich). Rękę do młodych developerów wyciągnęło Team17, ludzie znani niegdyś z Wormsów, a dziś wspierajacy głównie niezależne projekty.

 

Dobrze widzieć takie historie. Udowadniają one, że mimo swych wszystkich wpadek Kickstarter wciąż dobrze działa.

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Monster Hunter World Iceborne XONE

Monster Hunter World Iceborne XONE

Monster Hunter World: Iceborne to długo wyczekiwane, olbrzymie rozszerzenie fabularne* do wielokrotnie nagradzanej gry Moster Hunter World, będącej najlepiej sprzedającym się tytułem w...

229,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl