Klon P.T./Silent Hills kasuje Kickstartera, ale to dobrze

Cascad - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Klon P.T./Silent Hills kasuje Kickstartera, ale to dobrze - gamedot.pl

Allison Road to gra podejrzanie podobna do P.T. (czyli grywalnego trailera Silent Hills) - tak bardzo, że nie jestem pewny czy w Konami nie myślano przez chwilę o złożeniu pozwu o plagiat. Tak się jednak nie stało i pozycja o chodzeniu po domu nawiedzonym przez "okropnie straszną" dziewczynę zaczął podbijać Kickstartera i... strona zbiórki została już zamknięta.

 

 

Czemu? Ponieważ twórcy Allison Road znaleźli inwestora i nie chcą już pieniędzy zbieranych od społeczności (brawa dla nich). Rękę do młodych developerów wyciągnęło Team17, ludzie znani niegdyś z Wormsów, a dziś wspierajacy głównie niezależne projekty.

 

Dobrze widzieć takie historie. Udowadniają one, że mimo swych wszystkich wpadek Kickstarter wciąż dobrze działa.

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Desperados III XONE

Desperados III XONE

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl