World of Warcraft Bitwa o Azeroth już jest!

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
World of Warcraft Bitwa o Azeroth już jest! - gamedot.pl

 Dzisiaj Blizzard oficjalnie udostępnił graczom World of Warcraft dodatek Battle for Azeroth. Zażarty konflikt między Sojuszem a Hordą staje się kluczowym wydarzeniem w grze. Długo wyczekiwany debiut nowego, siódmego dodatku do gry World of Warcraft.

 Dodatek Battle for Azeroth zwiększa maksymalny poziom doświadczenia do 120, wprowadza dwie nowe krainy (Kul Tiras dla Przymierza i Zandalar dla Hordy - po jednej dla każdej frakcji) i dodaje dwa tryby rozgrywki: Ekspedycje, wyspiarskie wyprawy (dla grup złożonych z 3 graczy) mające na celu zbieranie Azerytu - to zasób, którym będziemy wzmacniać swój ekwipunek, na wzór wzmacniania Artefaktu w poprzednim dodatku oraz Fronty wojenne (dla grup 20-osobowych) pozwalające toczyć walki ze sztuczną inteligencją, by wreszcie zdobyć jej twierdzę. Inspiracją dla trybu Warfronts był Warcraft 3. Nasz bohater jest tutaj dowódcą jednej grupy jednostek. Poruszamy się po sporej mapie, tworzymy przyczółki i zabezpieczamy źródła surowców, albo też ustalamy szlaki dla zasobów i uzupełnień. Trenujemy też kolejne jednostki, by walczyły na głównej linii frontu. Pojawią się również  w rozgrywce rasy sprzymierzone, losowo generowane.Rasy sprzymierzone są bowiem różnymi frakcjami czy też odmianami istniejących już ras. To na przykład klan krasnoludów Dark Iron, czy górscy Taureni z regionu Highmountain. Poza tym likwidacja tradycyjnego, obecnego w grze od lat podziału serwerów na PvE (gracz kontra środowisko) i PvP (gracz kontra gracz) i powrót najbardziej znanej czarodziejki uniwersum Warcrafta Jainy.

 Graczy, którzy zakupili już produkt może czekać niemiła niespodzianka w postaci problemu z wejściem do gry. Blizzard poinformował, że bada sytuacje, nie pewne jest jak długo potrwa rozwiązanie problemu. Radzę uzbroić się w cierpliwość.

 Dla tych, którzy jeszcze nie zakupili minimalne wymagania poniżej:

System operacyjny
Windows® 7 64-bit
 

Procesor
Intel® Core™ i5-760 or AMD FX™-8100 or better

Karta graficzna
NVIDIA® GeForce® GTX 560 2GB or AMD™ Radeon™ HD 7850 2GB or Intel® HD Graphics 530 (45W TDP)

Pamięć
4 GB RAM (8GB for Intel HD Graphics 530)

Dysk Twardy
70GB wolnego miejsca na 7200 RPM HDD lub SSD

Rozdzielczość ekranu
1024 x 768 minimum display resolution.

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]