Genesis Carbon 500 - nowe nazwy popularnych podkładek dla graczy

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Genesis Carbon 500 - nowe nazwy popularnych podkładek dla graczy - gamedot.pl

Nawet najlepsza mysz nie osiągnie pełni możliwości bez odpowiedniej podkładki. Genesis kontynuuje wdrażanie nowych nazw produktów. Tym razem seria podkładek M12 zyskuje nową nazwę i nowe wzory.

Zgodna z nowym nazewnictwem produktów marki Genesis, wywodzącym się od pierwiastków i związków chemicznych, Carbon 500 to podkładki mające zastąpić cenione podkładki M12. Produkty zachowują wszystkie cechy dobrej podkładki pod mysz, a przy tym, podobnie jak poprzedniczki, mają być atrakcyjnie wycenione.

Genesis Carbon 500, podobnie jak wcześniej M12, będą występować w kilku różnych rozmiarach oraz wzorach. Pierwszym z nich jest wzór nazwany przez producenta Maxi Flash, który pojawi się na rynku w połowie sierpnia. Wszystkie podkładki z serii Carbon 500 mają gumowany spód, dla pewnego trzymania się powierzchni blatu, a dzięki obszytym krawędziom dłużej zachowają estetyczny wygląd. Zastosowana w serii Carbon 500 tkanina została opracowana pod kątem uzyskania optymalnej prędkości myszy i dobrej współpracy z każdym rodzajem sensora.

 

Specyfikacja:

  • Gumowany spód
  • Materiałowa powierzchnia typu speed
  • Różne rozmiary
  • Obszyte krawędzie

 

Źródło: Entrymedia, Genesis

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]